Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

najbolja boja za kosu

pomoć curee. [:smijesi] farbat ću se kod kuće kao što sam već puno puta, ali voljela bih znati vaša iskustva s bojama pošto već nisam dugo. [:sramezljiv] koje su dosta dobre a ne baš skupe? [:zaljubljen]
2015 11 30
Meni osobno Garnier naturals i nije skupa, i Syoss vecinom ove koristim. a najgore Palette mouse ono vece pakovanje,nikad više spalilo mi tjeme brrrrr
2015 11 30
Syoss (:
2015 11 30
wella
2015 11 30
meni su najbolje loreal prodigy, nikad nisam duže jednu boju koristila, promijenila sam samo nijanse, sad sam na 7.31 beige blonde (camel) i oduševljena sam, nemaju amonijaka, ispiru se isto kao i sve druge, ne isušuju kosu, boja lijepa, naprirodnija ikad (farbam se već 10-ak godina).
2015 11 30
Ja koristim loreal, imam osjecaj da su najmanje agresivne za kosu. Najgore su mi bile palette. I garnier mi je bio dobar.
2015 11 30
istina za Palette, one mi općenito nisu dobre, probala sam dvije ne sjećam se više točno kako su se zvale i užas su bile. syoss mi je istina bio bolji puno, ali koji točno ste uzeli Laanicaa i Ametista?? :D hvala vam puno! :) ako još tko ima koju preporuku slobodno recite :)
2015 11 30
Eto, vidiš, meni je Garnier i Loreal užas,.a Pallette su mi daleko najbolje - a probala sam sve u kućnoj radinosti. One mi prime odlično, najbolje su Palette, po meni. Ali svi smo različiti i nije svakom isto. Prijateljici odgovara Loreal, a meni ne, različiti tipovi kose tako da to vrijedi samo individualno. Najbolje da koristiš onu marku koju si prije koristila... ako ti je bila dobra.
2015 11 30
Gdje se moze kupiti wella???
2015 11 30
Koristim samo Syoss.
2015 11 30
Meni olia...
2015 11 30
hvala svakoj, pogledat ću sve ove vaše i odlučiti se za neku već od ponuda! :)
2015 12 01
wella se moze kupiti u DM-u, Mulleru itd....
2015 12 01
> HannaBlue: > aNinaNana: kakva ti je ta nijansa?? baš sam ju gledala danas pa uzela neku drugu.. je crvenkast izrast nakon bojanja i dal ima sjaja boja? hvala :) > Garnier mi je dobar, Keune sam dugo koristila jer mi je dobar ali je jak, Loreal Casting mi nije dobar, Garnier Olia ne baš... Subrina mi je dobra, Palette izbjegavam - jednom koristila. hej! izrast nije crvnekast nikako nego daje na plavo, što je meni totalno iznenađenje bilo jer mi sve boje povuku na crveno bez obzira na nijansu a ova mi daje baš plavi ton. moja kosa je inače sjajna, a s ovom bojom se još ljepše zasjaji. meni je garnijer koma, palette da ne spominjem meni je to sve preagresivno i prepigmenitrano i ne izgleda prirodno na glavi.
2015 12 16