Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Dobra krojačica u Zagrebu...?

Molim da mi netko preporuči dobru i jeftinu krojačicu u Zagrebu na potezu Trešnjevka - Maksimir. Trebala bi neke sitne popravke i napraviti suknju. Može i netko privatno, uglavnom su gospođe koje imaju salone dosta skuplje (zbog iznajmljivanja prostora jelte...). Možete mi se javiti i na private mesaž. Zahvaljujem unaprijed!
2015 12 01
Na Maksimirskoj, kad ideš od Kvaternikovog trga s desne strane prije prve stanice trama, ima uski fancy salon, krojačica je jako dobra. Frendici je vjenčanicu proširivala i napravila je kvalitetan posao. Naplatila je 300 kn što je poprilično ali vjerujem da je bilo toliko jer se radilo upravo o vjenčanici. Ovo ti je vjerovatno predaleko, ali ipak spominjem: U Teslićkoj ulici u Dubravi, na početku, kod broja 10, tako negdje, ima stari krojač koji je dobar a jeftin. U dobi je za mirovinu ali još radi i ima veliko iskustvo i vješt je, ali salon je mala prčvarnica.
2015 12 01
Da, to je ok cijena za proširivanje vjenčanice... ma ja za šivanje suknje dam maksimalno 100 kn a koliko vidim u salonima je od 200 kn pa nadalje... otići ću i pitati koliko tamo dođe. Javite se privatne krojačiceeeeeeeee :-)
2015 12 01
AnaPetek, marmarana šije?
2015 12 01
šije! :) za detalje joj pošalji poruku, meni je šila torbicu.
2015 12 01
Ok, hvala!
2015 12 01
ja cesto idem tamo kod placa nasuprot crkve, ili konzum...na tresnjevci
2015 12 01
Ja za sve popravke idem kod krojačice na Maksimiru koja je točno na stanico Jordanovac (u smjeru centra). Cijene su ok i sve bude jako brzo gotovo i kvalitetno odrađeno.
2015 12 01
Hvala na odgovorima!!
2015 12 04
@ Uljeshura: "Na Maksimirskoj, kad ideš od Kvaternikovog trga s desne strane prije prve stanice trama, ima uski fancy salon, krojačica je jako dobra. Frendici je vjenčanicu proširivala i napravila je kvalitetan posao. Naplatila je 300 kn što je poprilično ali vjerujem da je bilo toliko jer se radilo upravo o vjenčanici." imaš li možda ime salona ili broj telefona od ove krojačice? thx
2018 02 06