Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Yves rocher-vaša iskustva:)

Još nisam isprobala ovu marku i njihove proizvode, malo sam pregledavala njihov web shop i neke stvari su mi baš zapele za oko, npr. balzam za glatku kosu, šampon za volumen, set za njegu lica.. Zanima me što ste njihovog isprobali, što preporučate, kakvi su dojmovi?:)
2015 12 02
Njihovo suho ulje za kožu sa sljokicama je nesto savrsenoo 60ak kn bocica a traje dugo, mirise bozanstveno i izgleda savrsenooo <3
2015 12 02
proizvodi od kokusa preeeefino mirisu
2015 12 02
Koristila sam prije dosta godina njihov tekući puder i pamtit ću ga zauvijek! :D Odlično prekrivanje i tako malo ga je bilo potrebno za svakodnevno korištenje. Seka koristi godinama njihove balzame za usne, posebno zimska limitirana izdanja su joj super!
2015 12 02
Ja sam isprobala mlijeko za tijelo, balzam za kosu, gel za tuširanje... i sve je apsolutno fantastično! Jako dobra marka, a cijene su prihvatljive.
2015 12 02
Koristila sam šampšon protiv ispadanja i pripadajuće ampule, nisam bila nešto posebno zadovoljna.
2015 12 02
Hvala vam cure, vidim da su dojmovi uglavnom pozitivni tako da ću svakako nešto isprobati:)
2015 12 02
ulje za kožu, nešto najsavršenije koža je mekana i mirišljavaaaa *___* možda na prvu izgleda skupo 60kn, al nećete požaliti :D
2015 12 02