Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

Molim vas bez prepiranja Stavite link do profila korisnika s kojim ste imali loše iskustvo i objasnite ukratko što se dogodilo. U prvi post ću stavljati popis baniranih cura s kojima ne treba poslovati!
2012 11 23
gdje je taj post o curama s kojima ne treba poslovati...?
2012 11 23
MIslin da je ovo bezveze i samo će se nakupljat postovi s korisničkim imenima a niko neće znat razloge zašto i kako .. opet smo na početku .. Za popis se javite meni u inbox. [:jezik]
2012 11 28
Dobro da ste objasnile zbog čega ste imale neugodno iskustvo sa navedenim korisnicama :/
2012 11 28
istina, lolaleeloo evo mog slučaja.. dakle dotična Gavelino je prodavala lot kozmetike max factor puder nov nekorišten samo proban, bourjois tekući puder, korektor, sjailo... I možda još neku sitnicu ne mogu se sjetiti uglavnom dobro znam da je u oglasu napisala cijenu od 85 kn i navela da sam max factor puder toliko košta pa kao, isplati se.... ja sam u privatnim porukama poudila malo nižu cijenu i ona je pristala rekla mi da platim pouzećem i pristala sam... paketić je stigao ali od max factor puder i bourjois pudera ni traga ni glasa umjesto toga dobila sam koje kakve gluposti kao npr. korištenu zahrđalu kutijicu za uloške mislim, za povratiti i digla se ovdje frka panika, ja sam ju javno prozvala, cure mi dale podršku da se razumijemo, nije tada bilo ovog način i listi pozitivnih i negativnih kupaca i prodavačica mada sam ja više puta sugerirala adminki da bi bilo poželjno barem oformiti neku crnu listu pa da ljudi znaju s kim imaju posla ugl, da ne dužim tresla se brda rodio se miš jer vidim da je GAVELINO i dalje aktivna ovdje a ne moram pisati koliko mi se cura javilo i ovdje i na drugim stranicama da su imale s njom problema [:frustriran]
2012 11 29
Bok svima, moje (jedino) loše iskustvo na ovom portalu je bilo s NET KUPOVINA, odnosno s Marinom Hucko iz Novog Marofa,(to su podaci s tek. računa u varaždinskoj banci.) Kupila sam od nje haljinu u kolovozu koju nikad nisam dobila, kao ni novce. Već je u samoj korespondenciji bila ako neuljudna, ali mi je rekla da ima potvrdu od preporučene pošiljke te da će pitati u pošti zašto mi paket nije isporučen. Ubrzo nakon toga njezin je račun ovdje blokiran, tako da nikada nisam saznala što je zaista bilo. Vidjela sam da je jedna cura ovdje, (oprostite, zaboravila sam ime,) spominjala Marinu Hucko, pod drugim nickom, doduše, ali sa sličnom pričom [:vrti] A baš je bila lijepa haljina... [:sokiran] Pozz svima!
2012 11 30
Ja bi voljela taj popis nepoštenih cura u inbox, al garavusa mi se ne javlja, ima li ga možda još netko da mi pošalje? Hvala unaprijed! [:zaljubljen]
2012 12 01
@Penelopez - Draga, nisan dobila nikakvu poruku od tebe. Ostavi mi mail u inbox pa ti šaljen popis.
2012 12 02
Molit ću lijepo da se zanemari ovo što je Mauix8 napisala!!! Cura me proganja ovdje, na facebooku, brat policajac, dolazak kući itd... Lijepo sam joj rekla kad je slala da novce nemam odmah!! I sad sam joj rekla da će mi plača biti do 10og i da ću joj najkasnije do tad poslat novce.Nikad nisam nikog ovdje prevarila i na listama di su pohvale se spominjem barem 10puta!! A ona mene ide žandrit da čak posuđujem po selu, nema niti malo tolerancije, nisam joj lagala niti sam ju prevarila i molila ju da sačeka jer nemam od kud poslat odmah novce.. ne preporučujem ja suradnju s njom jer će vaš"izžmikat te izmaltretirat" koliko više može. Evo njenog lošeg komentara meni i moj odg. na to. mauix8 prije 3 dana, 16:50 Duguje mi novce i sad je naravno pobrisala sve artikle i pretpostavljam napravila novi profil. Strašno. Niikii komentar: Objašnjenje svima:Od mauix sam naručila korzet,poslala mi ga je,platila poštarinu i nije mi ga naplatila!!! Ja sam bila fer,otišla u poštu i curi poslala novce! Zatim Tetateja mi je trebala poslat 2 traperice i na ne znam koju foru ih je zabunom poslala Mauix8 , onak?? i Mauix ih je nakon tog proslijedila meni, i naglasila sam joj da ni ja nemam odmah novaca da joj pošaljem za to pa da će me pričekat dok mi ne bude plača.Dva puta sam naglasila da nemam lovu odmah ali da će svoje dobit i sad preuređujem profil i eto odmah napada kako sam obrisala račun, lošeg komentara i panike! Da sam te htjela ikad sj. napravila bi to odmah kad si mi poslala onaj korzet bez razmišljanja a ja nisam, ostavila sam kčer na čuvanje i otišla u poštu poslat ti novce isto tako i sa ovim drugim slučajem... Nisi fer da me ideš odmah blatit i napadat kad znaš i sama kako sam postupila prvi put i lijepo te zamolila da malo pričekaš. Eto sad svi znaju priču i hvala svima na razumijevanju!! [:sokiran]
2012 12 03
Ajme, čitam i ne vjerujem... [:smije] Ja tebe proganjam? Ti pobrišeš sve artikle i fino uredno nestaneš, sva sreća ja imala tvoju adresu, nađem te na fejsu preko imena, napišem kratku i jasnu poruku u vezi toga da želim svoje novce (koje sam trebala dobiti prije 2 tjedna) i kažem da će moj buraz pokupiti jer radi u blizini tvog mjesta (objasnila si mi da je neka naknada u pitanju kad šalješ novce poštom) i to je proganjanje? Eto, ako je tako, naravno, I'm a stalker [:smije] Nećemo mjenjati priče 100 puta Niikii, sve sam ti već rekla. Želim svoje novce i cijela stvar je gotova [:hihot] [:smijesi]
2012 12 03
Usput, pobrisala sam ti loš komentar sa profila iz razloga jer mi je STVARNO dosta tvojih poruka i na fejsu i ovdje, naravno da unatoč tome što sam te blokirala i dalje se želiš ovdje prepucavati. Ako netko završi kao ja, čekajući svoje novce 5 godina, žao mi je te osobe. Znači, pošalji mi taj novac i ne kontaktiraj me više nikad i svi sretni, ja najviše [:smijesi]
2012 12 03
Ti skroz nisi svjesna situacije.. i ovdje napišem pred svima da sam ti rekla da ćeš novce imat do 10.og i ti nastavljaš? I onda mene optužuješ da ja nastavljam? Daj se saslušaj... Ne poslala si mi već barem 10 čitabli u kojoj svaki put spominješ jedno te isto, ja svoj profil obrisala, kada? A i sa njega ti pišem, a pišem ti s njega jer si me napadala na mom privatnom facebook profilu, napisala čitablu i onda me blokala da ti ne bih mogla odgovorit?! Ma uglavnom ja se neću spuštat na tvoju razinu ja ću se držat svojeg a ti blati i pričaj koliko hoćeš i dalje ja ovdje imam puno više cura s kojima nikad nisam imala problema i sve su zadovoljne.. tj. ti si prva i jedina koja tu nešto pokušavaš i to ne zato što sam te prevarila nego zato što sam te zamolila da malo pričekaš?! I od tebe niti trun tolerancije, a za korzet sam jurila po kiši da ti novce pošaljem jer si ga ti zaboravila naplatit!!! Ma nema šanse da ti više jednog slova napišem, uzalud je.. kako rekoh ja se držim svojeg, dužna ne ostajem nikom. A administratori i moderatori krpica, ispričavam se ako sam napisala nešto štonisam smjela, ma možete me slobodno i blokirat jer ovakvo natezanje u životu doživjela nisam [:sokiran]
2012 12 03
Pišeš ti jako puno slova [:smijesi] Gdje bi ovaj svijet završio da svi znaju pisati priče kao ti? Sjeti se priče o krečenju, poruke: za 2 dana ti šaljem novce i nakon 5 dana poruke: nemam više novaca [:smijesi] toliko od mene draga [:smijesi] lijep pozdrav!
2012 12 03
???? E takve poput tebe su mi naj. neka vrijeme će pokazat koja će se od nas dvije ovdje ponovno morati javljati radi "problema" ,koju će prije spominat, i koja će prva počet opet bit pohvaljivana!
2012 12 03
Naravno da će se vidjeti [:smijesi] pozdrav još jednom!
2012 12 03
1 2 3 4 5 ... 58