Odgovori
Ukupno 4 porukee, 3356 pogledia ir 6 učesniki
634
Polip na maternici
pokrenuo/la mimicaaa , 2013 07 09, 14:54

Cure, ako koja ima polipe na maternici, evo prirodni lijek (provjereno na više žena koje znam i od kojih sam i saznala za ovo): lješnjake u ljusci istući tako da ljuska popuca, al da se ne odvoji od lješnjaka. Jednu šaku lješnjaka staviti da se kuha (oko 3 dcl vode). Neka se lješnjaci kuhaju dok voda ne postane tamno smeđa. Pustit da se ohladi. Piti ujutro i navečer. Dakle, ovo što sam sad navela je samo za jutro ili navečer. Dakle, za svako jutro i večer treba praviti svježe. Nakon mjesec (ili dva) dana nema više polipa.

4
549
zagi000 , 2013 07 09, 15:12

Odmah se ispričavam što se ubacujem, ali imam pitanje, pa da ne otvaram novu temu. Ako itko zna nešto o cistama na jajnicima ili ima problema s tim bila bih zahvalna da napiše po koju riječ o tome. Menstruacije su mi JAKO bolne, odnosno jajnici me užasno bole + sve oko njih, čak sam godinu, dvije, kad bih dobila morala ići na infuzije. Sad već znam da trebam spriječiti bol prije nego što krene boliti pa nemam baš tolikih problema, jedino što moram ''predvidjeti'' kad ću dobiti. Jajnici me znaju dosta često boliti i kada nemam menstruaciju. Kod ginekologa nikad nisam bila, također spolni odnos nikad nisam imala, pa me isto zanima zna li tko može li se onda pregled kod ginekologa prvi put obaviti ultrazvukom ili kako to ide?

3052
aaliyah , 2013 07 09, 15:20

o micek, kaj čekaš, trk kod ginekologa [:sokiran] on/ona će ti sve reći i dijagnosticirati ako imaš policistične jajnike.. ps može se uvz raditi na prvom ginekološkom vanjskom sondom

549
zagi000 , 2013 07 09, 16:06

aaliyah, hvala na savjetu i inf. :) Ma tako mi to mrsko otići obaviti, a izgleda da sam jedna od onih što govore ma ima vremena, pa odeš tek kad ti bude nešt' :/.. Tako sam i zubaru išla dva mj, dojadilo mi, pa završila na operaciji [:pospan]

« Zdravlje