Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Upomoć!!! javite se...

molim, ako vidi ovu temu da mi se javi cura koja je poslala neku mušku odjeću, dj.igračke i tic-tac...u rijeku na kiosk Hrv proljeća...jel je došlo do zamjene paketa [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] ili cura koja to očekuje a dobila je nešto drugo
2013 07 18
Smišna, opskrbi ti cijelu obitelj, a tebi bombone! [:place] [:smije] Nadam se da ćete čim prije riješiti to! [:vrti] [:poljubac]
2013 07 18
Ja mislila negdje gori [:smije] [:smije] [:smije]
2013 07 18
tic-tac [:hihot] je bila akcija? [:sramezljiv] [:smije] [:smije] [:hihot]
2013 07 18
ma to cura kojoj sam ja slala dobila... i što sad...bti tisak
2013 07 18
kakve igračke? ajde razdjeli nam [:smije] [:smije]
2013 07 18
ahahah....Vale ne gori al goriće-Zapalit ću tisak [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 07 18
A jooj.. bit će, nije odmah nalijepila na paket, pa joj se pomiješale.. ja dežuram uvijek dok sve ne sredi, tek onda napuštam mjesto zločina [:smije]
2013 07 18
[:smije] [:smije] [:smije] posalji taj tic-tac da se malo osvjezimo [:hihot] [:hihot] Mislila sam smisna da te treba gasiti [:smije] [:smije] [:smije]
2013 07 18
Kod mene nikad guzve na kiosku pa ne moze doci do zabune [:smije] [:smije] [:smije]
2013 07 18
kod nas su tako pametne....najpametnije!!!njima se to nebi desilo [:hihot] ne,ne!!! [:jezik] [:smije] [:smije] [:smije]
2013 07 18
[:smije] Vale Naslov me podsjetio na vremena kad su se takve teme otvarale dan-noć. POMOĆ! ..zavirite kod mene, hitno mi trebaju novci! [:hihot]
2013 07 18
ljudi...one papire koje dobijemo iskano u košuljici naljepljeno na paket...ko to tiska teta na kiosku?
2013 07 18
[:smije] Vale Naslov me podsjetio na vremena kad su se takve teme otvarale dan-noć. POMOĆ! ..zavirite kod mene, hitno mi trebaju novci! [:hihot]
2013 07 18
Selo dobro kazes probudi nostalgiju [:smije] [:smije] [:smije] upomoc,pomagajte,hitnooooo [:smije] [:smije] [:smije]
2013 07 18
1 2 3 Sljedeći