Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nešto jako jakoo čudno!

Prije dvadesetak dana mi je javila žena da želi kupit od mene jedne štikle i da joj ih pošaljem putem tiska. Napisala sam joj svoje podatke i kao uplatit će pa da joj ja pošaljem! Uplate nije bilo, provjerila sam taj dan i dan poslije. Također mi nije dala podatke tiska na koji trebam poslat. Jedino mi je napisala svoje ime i adresu. Kontaktirala sam je da mi nije legla nikakva uplata i da mi napiše broj tiska ako je i dalje zainteresirana kupit, uplatit il' šta već! Odgovora nije bilo... Sve do neki dan! Znači dvadeset dana nakon zadnje poruke i navodne uplate! Kaže da je uplatila još otkad i stavila mi sliku neke uplatnice toliko malenu da ne samo da se na njoj nevidi uplačeni iznos već se nevidi apsolutno niš! Također mi nije nepisala tisak na koji da šaljem! Smireno sam napisala da provjeri s bankom jer meni nema uplate! Odgovora već nema tri dana [:pospan] Mene to čudi...i nešto mi tu smrdi!
2014 04 19
Kako se zove? Bila je nedavno tema o takvoj prevarantici koja šalje ultrasitne slike uplatnice i mulja kako je uplatila ovo ono.
2014 04 19
pa zasto ju ne ignorirate? ako nije u roku 2,3 dana uplatila onda ni ne ce [:ljut] cudim se kako imate toliko strpljenja.. obrisite njezinu poruku i bok, ako misli uplatit to ce i napravit i javit vam se..
2014 04 19
Martina0110... Ma ne djeluje mi da me imala na umu prevarit. Kažem, tvrdi da je uplatila prije dvadesetak dana i od tad ni riječi ni glasa od nje! Nije mi ni adresu napisala! Prije bi rekla da je nekom malo previše dosadno
2014 04 19
MartinaLinic, nisi shvatila. Cura tvrdi da je uplatila još prošli mjesec [:ljut]
2014 04 19
Ma ima svakakvih ovdje..samo ignoriraj i to je to.
2014 04 19
slična tema je bila nedavno
2014 04 19
Da je uplatila - onda bi se brinula gdje joj je paket.... Obzirom da se ona uopce ne brine i nije dala ni sifru tiska, znaci nist od uplate.
2014 04 19
Ignoriraj..muljaza neka je sigurno
2014 04 19
Da...to sam i sama pretpostavila SanjCi! Čudi me to njeno naglo javljanje gotovo mjesec dana poslije, zapravo to me ne čudi već naginje da povjerujem da joj je samo dosadno! Zrinkic26,sječaš li se možda o kojoj je korisnici bilo riječ?
2014 04 19
SanjCi, tocno to..
2014 04 19
Joj opet o toj... Ne odustaje ona. Bas bi, da je uplatila, nestala na tak dugo. Pa da platim nesto pratila bi jako dobro gdje je moj paket
2014 04 19
Ignoriraj ju samo!
2014 04 19