Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć u vezi poste

cure, jedna djevojka me trazi da joj posaljem paket postom, i da meni postar donese onda novac...nikad nisam tako slala pa pomazite..jel uzima posta za to nesto vise novaca s obzirom da če mi ih postar donijeti na kucnu adresu, i kako se to slanje uopće zove? znam da sam smotana [:hihot]
2014 04 19
To se zove plaćanje pouzećem (ne poduzećem;-))). Na iznos koji tražiš ti dodatno zaračunaju nekih cck.3.5% provizije (to izračunaš da svoj, željeni iznos pomnožiš sa 1,035) i to je sve [:smijesi] .
2014 04 19
E da,i naravno poštanski trošak ti je cck. 20-30kn (ovisi o težini koju šalješ)
2014 04 19
nemoj tako slati, ako ona odustane i ne želi preuzet paket, tebi će on doći nazad i platit ćeš masno otkup nazad. nek ti uplati na račun, i šalji tiskom ili poštom, ne daj se zavarat.. puno njih tako prođe sa pouzećem!
2014 04 19
hvala ti [:smijesi]
2014 04 19
aha, znači nije bas pouzdano..hvala vam cure [:smijesi]
2014 04 19
Da,nije pouzdano,ja nikad nisam tako slala i nikad neću,ako joj paše ima tisak i poštu(preporučeno,obično,prioritetno) :)
2014 04 19
Ja pristajem na plaćanje pouzećem ali je uvjet da mi uplate 30kn poštanski trošak. To, osim što mi je za platiti poštarinu, na neki način je i garancija da je kupac ozbiljan platiti i ostatak.
2014 04 19
nije nikako pouzdano.. na kraju ti platiš veliku poštarinu i na gubitku si. ako osoba zaista hoće kupiti, ne vidim u čemu je problem uplatiti novac na račun tako da.. .
2014 04 19
cura kaze da je negdje sa sela pa ne moze do grada u banku uplatiti..a ima dosta pozivnih komentara, pa sad... [:sokiran]
2014 04 19
može se preko pošte uplatit ja mislim.. bolje tako.. ovo je skupo i još te može zezniti ...
2014 04 19
I kod mene je jedna cura tako naručila. Full se trudila objasniti mi kako je sa sela, teško joj uplatiti (la la), djelovala mi je kao ozbiljan kupac i eto, obje strane bile zadovoljne na kraju. Ne radim iznimke jer sam se već na tome opekla ali eto, imala sam očito sreće.
2014 04 19