Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Upozorenje - Talestris

Iako sam nova na stranici ocekivala sam da ce mi barem prva "transakcija" dobro proc, al ocito ne. Doticna korisnica (mojekrpice.hr/talestris-52667) ima pozitivne komentare, dapace 100% pozitivno kad sam ja gledala njene stvari i mislila sam da ce to dobro proc. ("super suradnja, brzo i jednostavno bla bla"). Narucila sam stvari, uplatila novce 30.12.2013. Njena zadnja prijava je 31.12.2013 i od tad nema ni traga ni glasa. Moje pare su uredno uplacene a nje nema. Vidjela sam da je jos jednu korisnicu jednako zajebala pa ako se nadete u nekakvom kontaktu s njom: Tajana Štasni, Zagreb. Nemojte bacat novce. [:frustriran] p.s. zanemarite naslov teme [:hihot]
2014 04 21
ubaci njeno ime u google pa ćeš saznati tko je ona...a ja nju znam,ne privatno,nego sa interneta i njenog web shopa...
2014 04 21
žao mi je da si prevarena,a iz naslova sam mislila da se pojavila neka nova bolest [:hihot]
2014 04 21
Zbog jedne suradnje nemoj odustati jer ima tu krasnih i normalnih zena.meni se svasta dogadalo pa nisam odustala.
2014 04 21
Ja se dogovorim i prilagodim curi za primopredaju i ona ne dode mobitel zvoni.a ona nista.zalosno i glupo
2014 04 21
Skoro 4 mjeseca strpljivo čekaš svoj paket ili da ti se javi..? [:sokiran] Komentar iznad mene je odličan, već odavno bih kontaktirala njenog muža. Linkaj i curi koju isto prevarila ovu temu, pa obje stupite u kontakt s mužem
2014 04 21
Vise mi se cini kao da joj se nesto dogodilo ://
2014 04 21
A baš svašta,ali ako se od tad nije prijavljivala,a ima sve super komentare,vidi na fejs dali ima u zadnje vrijeme objave da joj se nešto nije dogodilo,ima takvih slučajeva nažalost... ehhh petra2 i ja sam mislila da je neka nova bolest [:smije] [:smije]
2014 04 21
Ne znam koja je logika u tome da netko skuplja hrpe pozitivnih komentara da bi jedan dan isao nekoga prevariti za ne bas neku svotu novca..? Stalno price o tome. Zao mi je "prevarenih" ali iza ekrana se nalaze pravi ljudi, tko zna kaj je bilo. Imat super suradnje s ne znam koliko ljudi, pa zeznut dvije...ne drzi mi to.vodu... Mislim da se moze nekog zeznut odmah na pocetku i da onima kojima je to u krvi-naprave to sto prije... Trebalo.bi neki statistiku napraviti. Mislim, sta da ja sad zavrsim u bolnici a nisam dovrsila transakcije? Kak, u poluzivucem stanju cu ic govorit sifru nekome pa objasnjavat kaj treba, pa di je haljina ili kakvec...mislim...ne bas..
2014 04 21
Mislim ne bih ni sama bila u stanju rec sta treba, ni di su stvari ni kaj treba.mislim...
2014 04 21
Princess- to bi ti vjerojatno bilo zadnje na pameti://
2014 04 21
Ne vjerujem da je ovo prevara, mozda se curi nesto dogodilo, a ti ju sad javno prozivas..nitko od nas sa 100% pozitivnih ne bi isao varati nekog zbog 10-50-100 kn [:tuzan]
2014 04 21
Cura je otvorila temu s dobrom namjerom, da nas ostale upozori na nešto kaj se njoj učinilo sumnjivo, nema potrebe napadat je sad zbog toga. Istina je da može bit tisuću razloga zašto žena nije poslala-pa i da je prevara u pitanju ili bolest. Najbolje bi bilo provjerit na fejsu, kak ti savjetuju cure.
2014 04 21
zato ja najcesce suradujem s curama, koje salju postom kad se radi o malo vecoj lovi,jest da je malo skuplje ali barem sam sigurna da ce stic. nikad ne znas kakav je tko,oce te prevarit il ne unatoc ljubaznosti i lakom dogovoru [:tuzan]
2014 04 21