Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Glupi Tisak

Hej cure, eto mene (tj Elizabeth1) tu.. Imam problem:/ Dakle, slala sam curi grudnjake koje je od mene kupila, a slala sam putem Tiska. Grudnjaci su trebali biti poslani na Rab, tj ona mi je rekla da tako učinim i tako sam i napisala. Da bi meni stigla poruka od nje 'poslali ste paket u Sl.Brod, provjerite i sami' Ja brže-bolje uzmem onu vražju tiskovu potvrdu o slanju, i bogami se lijepo vidi da sam ja napisala da posiljka ide na Rab. Ja odem na onaj tisak status paketa, i upisem sifru i imam što vidjeti. 'Paket je zaprimljen na prodajno mjesto' i adresa tamo nekog lijevog tiska u Sl.Brodu. Što sad? Ja sam mislila da se ovo ne moze dogoditi, i nikad i nije, do sada:/
2014 07 23
Pošaljes im mail , i kazes da ti preusmjere paket , to naprave odmah .
2014 07 23
vjerojatno teta na tisku zamjenila pakete,meni se to nikad nije desilo ali ja bi prvo otišla kod nje sa tom potvrdom ,pa krenula od nje, valjda će ona znati koga treba nazvati da se taj paket preusmjeri i greška ispravi.
2014 07 23
Hvala Lara:) Plaća li se to dodatno? Hvala cure!:3
2014 07 23
ne bi trebalo,meni žena nije podigla paket a javila mi je da ga je podigla da bi me nazvali nakon mjesec dana šta da rade s njim,želim li ga nazad ona mi se nije javljala pa sam rekla neka ga vrate,ništa nisu naplatili.
2014 07 23
To se desi, nije uvijek teta na kiosku kriva. Pošaljite mail i oni će preusmjeriti na pravi kiosk. To se i meni jednom desilo i riješilo se jako brzo.
2014 07 23
ne ne plača se , ja sam im napisala mail da su oni njihovom pogreskom krivo poslali paket te da ga preusmjere na ispravnu sifru , napises sifru kioska . I to ti je to
2014 07 23
Poslala sam mail na onu adresu [email protected] :)hvala svima!
2014 07 23
možda su samo šifre na paketima zamijenjene. meni se to desilo [:znoji] umirala sam dok paket nije došao na kiosk, cura otvorila i unutra njeno ali šifra pogrešna. po toj šifri njen paket je završio u Crikvenici [:hihot]
2014 07 23
U zadnje vrijeme je Tisak katastrofa, paket čekam po 5-6 dana... A prije je stizao u roku 3 dana, da ne znam otkuda šaljem ili primam... Tako da većinom šaljem poštom, sada je i jeftinije i brže stigne...
2014 07 24
Meni se dogodilo da je žena na kiosku krivo utipkala šifru kioska koji sam navela, jedan drugačiji broj i također mi ode paket u SB, a slala sam iz Velike gorice u ZG [:smijesi] Nije zamjenjen paket nego je vjerojatno slučaj kao i moj. Kad im se javiš na mail oni isprave stvar, samo eto sve skupa malo duže traje. Sretno!
2014 07 24