Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

cijene u trgovinama na moru i na kopnu

svi me plase da je bolje da tu pokupujem sve sta treba prije nego odem na moru jer npr. Konzum na kopnu i Konzum na moru nema iste cijene te je tamo sve puno skuplje sto meni nema bas smisla jer ako stampaju letke, to su cijene za cijelu Hr. pritom mislim najvise na povrce, voce, cugu itd... u ponedjeljak idem u Petrcane i planiram otici par puta do Zadra pa ne znam ni sama jel da tu pokupujem najvise stvari koje mi trebaju ili mogu slobodno tamo da ne vozim pun auto hrane ko Cesi [:smije] ?
2014 07 26
Na otocima je skuplja hrana u dućanima.. ali mislim da bi u Zadru trebale biti iste...
2014 07 26
Ja sam bila u Boriku u konzumu i cijene su i duplo neke.. Ne znam kak je sad al npr jogurt koji je tu 2 kn dolje je bio 3, 50kn, cak i ledo king, nije bio 10 vec 15 [:boji] Bilo je i istih cijena, al vise je onih gdje te dorucak od kruha i 2 jogurta kosta 30 kn [:hihot]
2014 07 26
istina provjereno, nedavno stigla s otoka! dakle akcije vrijede za cijelu hrv, ali isto tako to se odnosi na velike super konzume a takvih uglavnom po otocima nema ! u svakom slučaju provjereno konzum skuplji na otoku u nekim osnovnim namirnicama od 2 do 5 kn, a na nekim artiklima i drastično više!
2014 07 26
ja inace meso kupim u zg,jer tamo di ja idem imaju slabu ponudu i to one najskuplje proizvode,tako da me puno manje ispadne kad doma obavim kupnju,bar one osnovne namirnice..al nebih znala kako je u zadru [:smijesi]
2014 07 26
Mi uvik obavimo veeeeliki soping spize u Splitu prije Braca.. u konzumu, pogotovo blizu plaze, bezobrazno nabiju cijene
2014 07 26
Mi isto kupimo sve. Iz principa nosim sve iz zga.
2014 07 26
onda ocito sutra radim spisak i kupujem sve tu osim stvari koje ne mogu ostat svjeze 9 dana [:hihot]
2014 07 26
jednom sam isla na mljet, tamo ne da nema konzuma nego nema ni vode za pice iz slavine, cesi su bili nula prema onome kako smo mi tri izgledale u autu [:hihot] [:hihot] sto manje mjesto to sve skuplje
2014 07 26
kupi nesto za komarce i za suncanje, tome na moru najvise nabiju cijenu [:smije]
2014 07 26
a misa mu [:place] angelwing... vec sam se sa time opskrbila... al sudeci prema vremenu, ova sredstva za suncanje mi bas nesto i nece pretjerano trebati [:smije]
2014 07 26
u svakom slucaju jeftinije ces proci ako kupis u zgu jer sad ima razno raznih akcija u kaufu,lidlu a tog na moru sumnjam da ima [:smijesi]
2014 07 26
istina je da cijene nisu iste,ode na moru cijene vam skaču preko noći,neke i do 10kn skuplje,užas,jer kao mi na moru smo bogati od turizma pa možemo sa istim plaćama plaćati u dućanu i po duplim cijenama,a po najnovijem više nema akcija u sezonskim dućanima,tj.dok traje sezona,ode turisti izvana čak sa sobom donose vodu,a kamoli šta drugo
2014 07 26
sry ja odmah pretpostavila da si iz zagreba,mislila sam ako kod sebe kupis [:hihot]
2014 07 26
hehe nema veze... nisam iz Zg-a al ocito cu tu kupovat... a ono... pivo... sokovi ... jel onda da nosim gajbe od doma najbolje ? [:boji]
2014 07 26
1 2 3 4 5