Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Da li i vas stranica izbacuje?

Imam dosta komunikacije u inboxu, u zadnja dva dana kad želim poslati odgovor site me izbaci na početnu stranicu za logiranje, dakle jednostavno me izbaci pa opet ponovno logiranje [:place] Da li je stvar u mom pregledniku, možda je virus ili se to i vama događa?
2014 07 26
meni je sve normalno [:sokiran]
2014 07 26
ma ovdje je sve moguće,meni se ponekad desi...onda normalno par dana funkcionira pa opet [:tuzan] tako je to na krpama
2014 07 26
Kakvo je to uopće pitanje. Nema šta ne radi. [:smije]
2014 07 26
Mene i izbacuje + ne da obrisati prodane oglase bez da desetak puta kliknem na brisanje + ne da mi stavljanje slike u inbox + ne mogu popuniti ovaj dio ''o meni'', jer što god da napišem, on ga refresha kao praznog. [:smije]
2014 07 26
je je, poludim kad napišem odgovor od dva metra i onda me vrati na logiranje, opametila sam se - copy odgovor prije slanja [:smije]
2014 07 26
ne pokazujem mi poruke + nemam smajlice kada hocu komentirat. ali mislim da je to tek pocetak.
2014 07 26
Meni iz čistog mira zašteka.. mislila sam da je stvar u kompjuteru ali sve stranice rade normalno osim ove [:sokiran]
2014 07 26
Ja se već priviknula da svako malo tu nešt' ne radi ... [:ljut]
2014 07 26
isto kao i kod dajane :D
2014 07 26
Stranica je živa katastrofa [:znoji] Traži login svako 2 min,taman počnem nešto pisat ili stavljat oglas ili kontaktirat nekog,nebitno, onda mi lipo izbriše sve šta sam napisala i login pa vrati na početnu stranicu [:vrti] Oglas nakon šta se stavi nema šanse da se izmijeni,slike okreće kako želi, obrisani oglasi svako malo uskrsnu iz mrtvih [:vrti], redovito pokazuje da su na stranici "radovi" - da,vidim [:hihot] Mislim,to su stvari koje se stvarno daju riješit uz malo znanja i volje, žalosno je da sebi to u današnje vrime dozvole
2014 07 28
I sad me izbacilo kad sam tila postat,opet vratilo na prijavu i početnu stranicu, sva srića pa ovdje više ništa ne pišem bez copy/paste [:ljut]
2014 07 28