Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Samopouzdanje

Na ljestvici od 1 do 10, kako bi ocijenili vaše samopouzdanje? I naravno, ako ste voljni podijeliti - zbog čega baš ta brojka? Da li vas je vaše visoko samopouzdanje dovelo do nekog cilja, odnosno nisko spriječilo da ostvarite isti? [:smijesi] [:poljubac]
2014 07 28
Ja bi rekla da ga imam na toj ljestvici 3 [:tuzan] [:tuzan] i uvijek me je sputavalo u životu
2014 07 28
nekakva osmica [:sramezljiv] dovelo me do mnogo ciljeva do kojih me ne bi sigurno da sam ga imala manje [:sramezljiv] a zašto 8,mislim da uvijek može bolje,ali me do sada u životu ništa nije povrijedilo toliko da bih nakon toga imala manje vjere u sebe [:smijesi]
2014 07 28
Rekla bi 9...ali trebalo je vremena..da doguram do tu...iza tridesete mi je pocelo ici gore...kao da me nesto lupilo."prosvijetlilo"prije je bilo 5-6... Nakon sto postignes neke stvari u zivotu,udas se,rodis,dodjes u zrelije godine,posloze ti se prioriteti,ne zamaras se vise "nebitnim stvarima"i nebitnim ljudima [:smije] Jednostavno sam shvatila da je zivot jedan i da zasluzujem da ga prozivim naj naj sto moze [:smijesi]
2014 07 28
..........i sada ganjam 10 - tku [:jezik]
2014 07 28
2 [:hihot]
2014 07 28
@okorokor potpisujem u potpunosti vas nacin razmisljanja,ocito je 30 magicna brojka [:zaljubljen]
2014 07 28
bubulejica, kod mene stvarno stoji ona: tridesete su najbolje godine [:kesi] I ne vjeruju mi kada kazem da se nizasto ne bi mijenjala za dvadesete,pa opet u ono "bunilo"nemojte me krivo shvatiti...sada jos uvijek vrlo dobro izgledam a i znam tocno sto hocu u zivotu i gustam [:poljubac]
2014 07 28
....jedina mana sto brzo lete....znate onu od Seve"lete mi lete trideseteeee" Vec sam u 33 u sla u 34...a kao da sam jucer napunila 30,kad ti je najljepse,najbrze prolazi... [:jezik]
2014 07 28
Ja sam blizanac i kao takva moje samopouzdanje je za neke stvari u životu 2 a za neke 10. Vrlo nezgodno
2014 07 28
sto sam starija to imam vise samopouzdanja, takodjer mi se ubrzano blizi brojka 34 ali se stvarno dobro osjecam u svojoj kozi bez obzira sto sam sigurno bolje izgledala u dvadestima. ali valjda dodjes u neke godine kad se ne zamaras nebitnim stvarima, s jedne strane nemas ni vremena s druge odrastes. tako da cu vjerojatno na desetki biti u cetrdesetima, pedesetima. [:smije] ja samo kazem da mi je ova pamet bila u dvadesetima gdje bi mi bio kraj. zalim za tinejdzerskim godinama samo zbog toga sto sam onda bila bez brige i pameti. [:hihot]
2014 07 28
okorokor,slazem se,nebih se vratila u dvadesete,samo sto je meni malo samopouzdanje palo odkad sam doma s djecom. Dugo sam na porodiljnom,trece dijete,dok sam još s drugim bila na porodiljnom ostala sam trudna.covjek jednostavno malo otupi kad je doma, onda kad te životne teške situacije pogode samopouzdanje pada,gutas sve u sebi i tako se zatvaras u sebe.No pronasla sam ovu stranicu i ovdje zaista sam upoznala iskrene cure pa makar kritizirale.Imam mnogo prijatelja al sve glumataju i jedva cekaju tuđu nesrecu da imaju kaj tracati,ja takva nisam pa se neuklapam u njih.Pišem s moba a nesto me zeza,pa moje isprike
2014 07 28
slazem se da samopouzdanje dolazi sa godinama, i sve je puno lakse ako si siguran u sebe, ja sam imala i neugodnih situacija i bez samopouzdanja ne bi to mogla prihvatiti na nacin na koji jesam.... [:smijesi]
2014 07 28
Dala bi si nekakvu 8. Uvijek idem sa samopouzdanjem u sve i tako onda i zavrsi. Shvatila sam kad krenem sa 3 npr da mi nista ne ide. [:hihot] I ne mislim da imaju godine toliko veze, koliko kako ti se stvari posloze u zivotu.
2014 07 28
Misljenja sam da se samopouzdanje od rodjenja djeci ugraduje i stvara... Ipak je lakse snaci se u zivotu ako ga imas... Moje isto tako ratse s godinama, iako nije nikad bilo jako nisko, ali cinjenica je da odredjene godine, situacije i zivotno iskustvo nosi svoje te ga potice... Na ljestvici od 1-10 sada sam presla 9 i tezim ka10 [:hihot] [:hihot]
2014 07 28
1 2