Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Zar vam se ikad dogodilo?

Dal se kome od vas dogodilo da se zaletite kao ja i kupite ovdje artikl i poslje skuzite da je u ducanu isto to jeftinije [:hihot] [:ljut] [:place] ?
2014 07 28
Nije [:hihot] na sreću [:smije] Naslov okida žešče[:smije] [:smije]
2014 07 28
Nije [:smije] [:smije]
2014 07 28
Više puta.I nakon kupnje zaključim da mi to zapravo i ne treba,pa stoji u ormaru [:sramezljiv]
2014 07 28
nije [:sramezljiv]
2014 07 28
Ugavnom provjerim koliko je stvar u ducanu [:smije]
2014 07 28
Baš sam to gledala malo. S obzirom na sniženje u Zari i cijenama na krpicama. Ne znam baš...Cijene haljina su od 149 do 199kn, a tu lete u nebo...
2014 07 28
Nije.Volim biti u toku sa sniženjima i cijenama. Dočim,za nešto "vintiđoliko" i za firmu/kolekciju koja se više ne proizvodi,ukoliko mi se sviđa, izdvojim paru i na miru sam s tim.Čak i ako znam da je zeru precijenjeno.
2014 07 28
više manje prije provjerim ovdje za neki atikl dali mi se isplati ovdje kupiti ili u ducanu...trenutno sam u potrazi za ljetnim sandalicama i mislim da cu ih ipak kupiti u ducanu jer ovdje su cijene malo svemirske [:hihot] [:zaljubljen]
2014 07 28
nije [:zaljubljen]
2014 07 28
I ja tražim sandalice i sad naletim na bijele (nekad davno bile), tabanica sve pomazana od stopala, nošene skroz, remenčići sivi, a ne bijeli. NO NAME, a traži 60kn za njih. Sad još na to poštarina..pa za 75kn nađem u borovu nove. HM-u. UHHH. Malo fuj...
2014 07 29
ovdje su cijene toliko napuhane (precijenjene prije), a pogotovu jer je to second hand. Zar je pojedinkama cilj prevariti kupca za ofucanu, izlizanu robu, a sve pod nazivom novo ili malo nošeno. Moje iskustvo: japanke nike raspale se u kratkom vremenu, zatim krive mjere za jaknu (ah samo da se proda), zatim - ne popuštanje oko cijene (pa neka onda stoje godinu dana na profilu)- nije važno zadovoljstvo kupca i korektnost. Iskreno, to me žalosti, jer mislim da je to jako jadno (naravno čast izuzecima). Zato, drage moje snizite cijene i spustite se u realnost jer onda ova stranica gubi smisao.
2014 07 29
nema sanse ovdje kupujem samo ako je duplo jeftinije nego u ducanu i u super stanju, prije sam bila brzopleta ali sada vise ne
2014 07 29
Tanjas - ni Vaše cijene nisu baš niske, a isto se radi o second hand-u... [:sokiran] [:sokiran]
2014 07 29
patricija11 potpisujem [:zaljubljen]
2014 07 29
1 2