Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Grupiranje artikala po veličinama!!!

Evo, što god da mi je zapalo za oko zadnjih dana, [:sokiran] hmm ili tjedana, ispada da je preveliko za mene ...točnije vel 40 itd.. Baš bi bilo super kad bi na krpicama artikli bili na neki način sortirani po veličinama tako da kad me nešto zanima, odem u grupu artikala S iliti 36 i pogledam što se nudi za mene....isto tako može biti napravljeno i za obuću...eto palo mi na pamet...možda previše očekujem od ove stranice [:sramezljiv] ali eto htjedoh to podijeliti s vama..... [:smijesi]
2014 07 30
Tražilica?
2014 07 30
Ima da možeš birati veličinu. A sad tko šta napiše i da li je to točno, to je priča za sebe.
2014 07 30
ockey, tražilica je ok ali nije kompletna tj da izbaci sve artikle u traženoj veličini ....
2014 07 30
Najbolje odmah u naslov navesti veličinu, posebno za dječju robu, lakše se snaći...nekad mi i dječja roba izgleda po slici kao da je za odrasle ili obrnuto...
2014 07 30
Pa napišeš npr. crne štikle 37, prugasta majica s (ili prugasta majica 36) i izbacit će ti traženo :))
2014 07 30
Sve [:jezik] što bi nam olakšalo traženje je dobrodošlo..treba zaposliti nekoga na krpicama..da radi ono što mi predlažemo... [:vrti]
2014 07 30