Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Sto pokloniti kumcetu za krstenje??

Znacii, bit cu kuma na proljece jednoj malenoj curici.. Znam da ima puno jos do toga, ali sam pre sretna i uzbudena pa me zanima jeste li vi bile kume i sto se pokolnile? Btw. ovo mi je prvo kumovanje i sve troskove snose roditelji [:hihot]
2014 07 31
koliko je stara?to je najbitnije
2014 07 31
nama je kuma poklonila,kompletic robice,narukvicu s imenom i nausnice,iako sam joj rekla da ne treba nista jer znam kakva je finan. situacija. ako se slavi mozes i tortu kupiti [:smijesi]
2014 07 31
kupis joj zlatnu narukvicu ili nausnice i pitas roditelje dali im treba nesto hodalica ili tako nesto. jer uvijek za krstenje se kupuje zlato,koliko ja znam.
2014 07 31
ja sam kupila lančić zlatni sa privjeskom anđelčičem al nekak stiliziranim koji drži cirkončić u rukama, kao [:hihot] opis mi je super, nema kaj, ali you get the point [:zaljubljen]
2014 07 31
i svijeću za crkvu i onu košuljicu za krštenjei naravno i roditeljima bocu jegera,bonbonjeru i cvijeće [:hihot] htjela sam i tortu al rekli su da je baka već naručila
2014 07 31
Nešto da ima za uspomenu i kad taj poklon pogleda kad odraste , da se sjeti svoje kume. [:zaljubljen] tak je kod mene [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2014 07 31
ja sam kupila motor na akumulator
2014 07 31
dextroza......jako mi se zdopada tvoj poklon.... I da sam sad nekome kuma , kupila bih isto...... [:smijesi] I onda još ona klasika , neka pijača, nekaj slatko , voće i to sve u neku lijepu košaru sa mašnom...
2014 07 31
Pa najbolje ti je kao sto cure kazu nesto od zlata,lančić ili narukvicu s pločicom pa ugraviras datum s unutarnje strane,a s vanjske njeno ime..i uz to mozes napravit kao poklon paket-robicu,vlažne maramice,puder,kreme,ulja i sve sto bi trebalo maloj djeci,umotas u prozirni celofan i etoo [:kesi] ..mozes uzet uz to i progodne čestitke za krštenje,maa ima svasta.. [:smijesi] danas svi sve imaju,tesko je i pronaci nesto posebno cime bi nekog stvarno iznenadili [:smijesi]
2014 07 31
Winxica [:sramezljiv] slatke muke su to bile, danima se nisam mogla odlučit koje anđela kupiti... Na kraju je izbor pao na [slika:e38856e3-a419-4483-b661-3422a69c7df2]
2014 07 31
I meni se jako svida poklon od dextroze, pogledala sam sve slike i predivne su, a i svida mi se sto si odabrala srebro,a ne zlato jer je meni to ljepse za vidjeti [:smijesi]
2014 07 31
Mi smo za nasu curu dobili tortu od pelena krsnu haljinicu, svijeću i zlatni lančić. Nama su kupili bocu vina i bombonjeru. Posto nismo imali neko slavlje nismo imali ni tortu ali bilo je svejedno lijepo.
2014 07 31
meni su ovi anđeli zastrašujući [:hihot] svi ista faca i kosa u zraku [:zaljubljen] Uzmi joj neki komad nakita ili sliku za uspomenu, a ovo ostalo je vjerovatno prolazno... Torta, pelene, robica... Moja frendica je dobila od svoje kumice komplet posteljinice za kinderbetić... Ona je bila oduševljena.. A svojoj sam kupila ukrasnu kutiju alla radnosnica...u nju se stavljaju prve čarapice, slikice...ima male ladice, kovertice...predobro... Nažalost nisam više to nikad našla nigdje...
2014 07 31
ima jedna cura na krpicama koja to radi..ali ne znam koja..
2014 07 31
1 2