Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

sutra kucam lopovu na vrata, skupljam snage! :)

Sutra krećem sa dragim na more, pa sam došla na ideju, kad nam je usput, da pokucam na vrata ženi koja me opelješila za nekoliko stotina kuna, za štike i tuniku. Imam adresu, znam gdje je, i još uvjek čuvam papire koje ću joj rado nabit pred nos da se podsjeti svih onih vrijeđanja mene za moje novce i robu, i sveg ostalog, ona puna 4 mjeseca navlačenja i laži. Super mi je što mi je dečko malo macho tip [:hihot] pa isključujem da će ova biti nasilna prema nama. Držite fige da je nađem doma, ili bilo koga od njezinih. Riječ je o gospodični od 37 godina, koja se nikad nije udavala, koja ima podeblji dosje skupa sa njezinom sestrom. Dobila sam savjet od cure, kad sam tragala za ovom, da ću jedino novce dobiti ako joj pokucam na vrata. Pa ajd da vidimo!!
2014 07 31
haha, najbolje da ti dam podatke od cure koja je i mene opeljušila pa usput svrati i do nje [:hihot]
2014 07 31
Dobro da si joj ovim putem najavila posjetu. [:hihot] Možda skuva kafu i ispeče palačince za dobrodošlicu.
2014 07 31
[:smije] ono, crveni tepih i to [:kesi]
2014 07 31
Sretno [:smije]
2014 07 31
ono, bio je drugi način komuniciranja i prodaje, ne preko krpica! ono, pasala bi mi kafica oko podne a i da ručak da skuva i kolači može, pa da mi se oduži! [:smije] [:hihot]
2014 07 31
Možda ishod posjeta bude neočekivano uspješan, nikad se ne zna! [:hihot]
2014 07 31
Sve najbolje [:smije]
2014 07 31
Možda si postanemo najbolje prijateljice! [:smije] Hvala hvala na podršci! [:sramezljiv]
2014 07 31
Javi kako je prošlo [:zaljubljen] [:hihot] [:hihot]
2014 07 31
javi sto se desilo,sretno ti.nadam se da ces biti uspjesna. [:smijesi]
2014 07 31
Hej, čemu sad ono "koja se nikad nije udavala"? Nije ti to trebalo.
2014 07 31
Pazi moze ti nabiti 92...pa ispadnes si kriva jer si na njenom posjedu..ne bi me cudilo da te prijavi cim dodes a po ZK ti si kriva i dosla "utjerati dug " na njenom posjedu..automatski je ona ispred jer si ti na njenom posjedu.. Moj savjet pricekaj ju dok izađe iz kuće..jer ...hmmm Imala sam slicno iskustvo i savjet ne ulazi nego cekaj na javnoj povrsini. Tj. Na ulici...proguglaj..sretno i javiiiiiii nam kak je proslo :)
2014 07 31
Ma neće ona nikome pokucati na vrata, to se nada da će joj lopov sad najedanput uplatiit kad vidi temu. Ljudi samo prijete u prazno većinom, rijetko tko će nešto konkretno (a legalno) poduzeti. Ja hoću recimo. I jesam. Drugi puno melju samo. I još si i probleme nakopaju na vrat.
2014 07 31
Javi kako je prosloo :) A ti bezbojna, ne seri svugdje, ocito se i ti nisi udala pa ti smeta takva recenica, zavlacis nos tamo gdje mu nije mjesto..
2014 07 31
1 2 3 4 5 Sljedeći