Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Peraje+pitanje za pomoć

Cure, evo baš me zanima vaše mišljenje. Dakle, prekjučer sam se dogovorila za kupnju peraja preko krpica. Uplatila curi novce + 15kn za tisak. Ispalo je da ne mogu stati u kutiju pa sam joj dodala još traženih 15kn jer je poštarina navodno došla 35kn. Ona ih je kako kaže poslala jučer. Prije 2h dobijem poruku da joj pošaljem broj računa jer navodno kako kaže peraje su joj se vratile jer ja nisam bila kod kuće?? wtf'? prvo, dosad sam dobivala žuti listić za podići paket. ništa nisam dobila. zar bi vratili ako me poštar nije našao kući? drugo zar je to iz slavonije moglo stići u manje od jednog dana? treće, vidim da ih je sad ponovno stavila na prodaju po znatnoj nižoj cijeni. što misliti o tome? uglavnom, sad bi fale peraje koje mi trebaju za rehabilitaciju koljena pa ako ima neka da ih ne koristi i rado bi prodala, a iz zagreba je, molila bi da mi se brzo javi. treba mi broj 40-41 do max 70kn. putujem u subotu. hvala
2014 07 31
Charlina,suosjecam sa tvojim problemom i da sam ti blize donijela bih ti i poklonila peraje jer ti trebaju za oporavak!ali moram ti reci da me ova tvoja tema do suza nasmijala zamisljajuci te slavonske peraje kako putuju u tom paketu neobicnog oblika! [:smije] [:hihot] [:smije]
2014 07 31
Nije li da paket stoji 5 dana u Pošti prije nego ga ista vrati pošiljatelju?! [:sokiran]
2014 07 31
haha legendo!! da pridodam smijehu, ja sam iz Dalmacije drito [:hihot]
2014 07 31
pa da Ezri zato mi i nije jasno. cura kaže da je poslala preporučeno. svjedno, zar može doći u dan? i zar to ne bi koštalo milijardu kuna??
2014 07 31
Ma nije ih ni poslala, nema šanse ako je jučer poslano da joj se danas već vratilo. [:pospan] Brzo šalji podatke za uplatu da se ne predomisli [:smije]
2014 07 31
U laži su kratke noge.... možda da dotična razmisli o novom modelu peraja?! [slika:633a608c-84e8-419e-8f7a-202973bc9db6] [:hihot]
2014 07 31
možda ih je poslala sama sebi pa joj je zato vraćeno u 1 dan [:hihot]
2014 07 31
i vratit cu vam novce sad ili kad god pozelite meni je zao nisam nista pogrijesila meni je zao sto vi nemate sada peraje za more ali takoder mi je puno platiti 35 kn da ih saljem ponovo na svoj trosak..!
2014 07 31
Evo,rijesen misterij slavonskih peraja!!! [:smijesi]
2014 07 31
Nema teoretski šanse da je za jučer poslani paket danas pokušana dostava i odmah vraćen pošiljatelju, ako ništa drugo zato kaj poštar radi do bar 15h i nakon toga nedostavljene pakete vraća u poštu, a ako je paket prevelik ostavi samo papirić. Ne bi se vratio da su pošta u kvartovima jedan pored drugog, a kamoli relacija Slavonija-Zagreb-Slavonija u manje od 24h. [:pospan]
2014 07 31
Ne znam tko tu koga mulja......ali na moru ima peraja za kupiti, bar na tim štandovima, kakvih hoćeš.....ionako se koriste par dana i to je to.
2014 07 31
Sesveta? ali ja ne živim u sesvetama... [:sokiran] ako niste primjetili, nisam stavila vaše podatke. zanimalo me je mišljenje.
2014 07 31
paket je poslan 29.07.2014 u 18:45:53-poslane hp ekspresom!radi brzeg dolaska! nema potrebe za ruznim komentarima samo zelim vratiti novce,mogu vam uslikat papir i paket... eto to je sve! molim gospodu da mi se javi u inbox, pa da to rijesimo kao ljudi nemam sto skrivati
2014 07 31
gospođa se javila u inbox i nada se da će sve biti u redu i da je uistinu stvar pošte. ako je tako kako kažete, moram pripomenuti kako nisam bila upozorena da se šalje hp expressom i kako moram biti kod kuće u određeno vrijeme da preuzmem pošiljku. ništa, nadam se novcima i novim perajama. @wiwiwi peraje su na moru jako skupe...
2014 07 31
1 2 Sljedeći