Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

pun profil istih stvari!!

Malo toga me može iznervirati ali brate mili, možeš sto puta stavit isti artikl na prodaju, ali neće ti se tako prodat, nego ćeš samo naživcirat cure koje i uđu pogledati šta prodaješ, jer je frustrirajuče kad listaš a ista 3 predmeta čine tvoj cijeli inventar od 3546 stvari na krpicama!!!! [:frustriran] Eto, za sve vas koje to radite, odustanem od gledanja svačijeg ormara čim vidim da se isti artikli ponavljaju i sigurno se nikad vsše ne vračam! A i znam da nisam jedina. [slika:dd769fcf-c70c-4b14-9377-0d5405f6272e]
2014 08 23
O da, nisi jedina. Meni odmah skoči tlak i takav profil odmah i ugasim.
2014 08 23
Definitivno nisi jedina. Mene također to živcira i ima dosta takvih profila.
2014 08 23
Izgleda da se jedino ja na ovim krpicama uopce ni najmanje ne sekiram [:kesi]
2014 08 23
Nisam još naišla na takve profile :) valjda imam sreće [:hihot]
2014 08 23
Leshomeso [:smije]
2014 08 23
Ja to radim s nekim stvarima i ne vidim nista lose u tome. Zasto ne bih vise puta stavila isti artikl, koja glupost. Svatko sa svojim ormarom moze raditi sto zeli, a ako se to nekome ne svida, ne mora gledat. Ponekad mi artikl ima neke lajkove i zao mi ga je brisat jer ce mozda bas jedna od tih cura kupit, a ponovo ga stavim jer ce taj put mozda nekome upasti u oko tko ga prije nije vidio. Koliko puta mi se vec dogodilo da sam tako artikl i prodala.
2014 08 23
Ja sam naivno mislila da je to neka greska na stranici [:hihot]
2014 08 23
Ma smeta.. mrzim kad vidim da profil ima 12str. i onda na svakoj drugoj stranici gotovo isti artikli sa prve stranice..
2014 08 23
uredu sa nekim stvarima, ali kad gledas necije artikle koji se samo ponavljaju u nedogled, a na svakoj strani samo po jedan artikl koji jos nisi vidla, naživcira te listanje.
2014 08 23
Ja sam to napravila sa 2 artikla i kada sam ih drugi put stavila odmah su bili i prodani [:kesi]. Edit: Zapravo sa 4, pri čemu sam u slučaju zadnja dva radila nekakve lot-ove pa samo ih onda ipak odlučila maknuti.
2014 08 23
Ponoviš oglas i onda je u tražilici ne na 1698. [:zaljubljen] strani nego prvoj. Meni je bitno da se riješim stvari čim prije, pa koga briga na koji način ću ja postići što veću mogućnost prodaje/zamjene iliti riješavanje pretrpanog ormara.
2014 08 23
E to je to, Banana, i onda prodaš i makneš oba ista oglasa i problem...pardon, tri problema riješena [:smije]
2014 08 23
Nisi jedina lesho.., ni ja se ne živciram oko ničega [:smijesi] Loše je to za ten [:hihot]
2014 08 23
Općenito, gomilanje istih artikala, kao i ne brisanje prodanog, mi nije jasno. Odmah odustanem od takvih profila.
2014 08 23
1 2