Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

E - mail obavijesti

Znam da stranica sporo i slabo radi [:sokiran] ali jučer i danas uopće ne primam obavijest na mail kada mi netko pošalje poruku u inbox. Ulogirala sam se tražiti nešto za kupiti, kad ono, dočekale me porukice!! Jel se to i vama događa? Kako popraviti? Ne mogu visiti na foruku satima i čekati poruke, a ne bi htjela ni prekasno ili sporo odgovarati [:place] Inače... Za narudžbe i uplate do ponedjeljka dajem besplatnu poštarinu po izboru. A i oko cijena se moženi dogovoriti [:zaljubljen] [:poljubac]
2014 08 23
Ja vec tjedan dana ne dobijem obavijest na mail..Stalo steka ova stranica.. Ne mozes to popraviti
2014 08 23
a meni poruke odu u junk e-mail?!
2014 08 23
Tebe bar dočekaju porukice [:jezik]
2014 08 23
kako nekad dođem na krpice,a ne logiram se, ponadala se i ja da me čeka neka skrivena poruka čitajući temu,al ipak ništa od toga [:smije] [:smije]
2014 08 23
Meni na mail poruke kasne po 3-4 dana dok su mi na razgovorima s dotičnom osobom vidljive i tako već mjesec dana.
2014 08 23
Nina - hehe [:hihot] Neecoleenah - još dobro da ih ne dobivaš jučer i danas, mailovi štekaju već dosta dugo.. ali šta ćeš, moramo češće provjeravati na krpicama [:smijesi]
2014 08 23
Meni su otisle u nezeljenu postu pa pogledaj tamo.
2014 08 23
da i meni sad sam skužila, a čudim se zašto mi ne dolaze [:vrti]
2014 08 23
Ajmeeeee, i meni sve otišle u neželjenu poštu!!!! A ja ih željno očekujem!
2014 08 25
dobro da li je netko od admina reagirao na ovo? izluđuje me što mi mailovi ne stižu, cure čekaju da odgovorim a ja ko budala čekam mail.... katastrofa!!!!!
2014 08 27
[:smije] [:place] [:frustriran] [:frustriran] dajte sredite to!!!!!!!!!
2014 08 27
dal se nešto radi na uklanjanju tog problema? [:sokiran] u cilju mi je da prodam svoje stvari pa tako i da odmah odgovorim ako je netko zainteresiran...
2014 09 01
Meni UOPĆE ne dolaze poruke na mail već cca 20- tak dana... [:frustriran] [:ljut] Molim admina da to šta prije riješi!!! Hvala... [:smijesi]
2014 09 01