Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Sjetite li se ponekad krpičarki .....

koje su svojim smijehom , smislom za humor i pozitivnom energijom , žarile i palile ovim našim krpicama ????? A bilo ih je ohoho.... [:smijesi] Pa gdje su nestale , kud su se povukle, gdje su se pritajile , kaj se sa njima dešava ? To me baš žarko zanima... A vas ????? A koje su to teme bile....milina.....frcale su jedna za drugom kak da se takmiče koja bu bolje valjala... [:smije] Sad kad bacim pogled na forum i vidim sve te nebuloze kaj se pišu , isprazne i dosadnjikave teme koje nemaju nit početak a bome niti kraj..... dođe mi da vrištim... [:vrti] Prije samo nekoliko mjeseci , ove su krpice bile stvarno zabava......smijeh i razbibriga a sada nažalost , pretvorile su se u natezanje i pametovanje.... Da ne bi bilo nesporazuma , i sad ima krasnih cura , prekrasnih, ali nekak mi se čini da to nije više to. Fale mi te cure , smijeh....veselje...... Hoću naše krpice i cure natrag,,,, [:tuzan] Cure....sjetite li se i vi ponekad neke takve.... Jel vam se koja onak , uvukla u sjećanje i pri spomenu njenog imena automatski se [:kesi] Pišite... [:poljubac] Za vas nove cure , koje ste se tek pojavile na krpama , htjela sam vam na neki način dočarati atmosferu a vi stare maherice , znate kaj sam mislila.....
2014 09 01
fali mi lepo đubre.nije mi to to bez nje :( i korisnica koja se skrivala iza tog imena,znate na kog mislim.ona mi je bila super :)
2014 09 01
o jes jes, fale samo tako, sad mogu na prste jedne ruke nabrojati zabavne teme pune smijeha i beznačajnih postova koji nas opuste i skroz nasmiju, do prije par mj bilo ih je po nekoliko dnevno...krpe više nisu iste zaista
2014 09 01
dunja88- slažem se. [:smije]
2014 09 01
I ja sam u zadnje vrijeme nostalgična na taj način.. Baš sam se listajući neke stare teme sjetila anarahije, ivaspavlovic,leona971... profili izbrisani.. [:sokiran] A bilo je baš veselo nekad na krpama.. [:smije] al neki od profila iz tog doba su aktivni,al mislim da svi imamo neke preokupacije koje nam ne ostavljaju ni volje ni vremena za zabavom na ovaj način.. al po zimi je drugačije,bit će opet veselo.. [:smije]
2014 09 01
Je li prerano da otvorimo Božićno darivanje? [:hihot] [:hihot]
2014 09 01
karlosjelic - mozemo napravit jesensko [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 09 01
i ja se sjetim Ive sa 4 komada djece, baš sam se nedavno pitala gdje je nestala [:sokiran]
2014 09 01
Nina...može, udružimo se. [:hihot] [:hihot]
2014 09 01
Karlo...nikad nije prerano za darivanje... [:smije] MOD...tekicu u ruke i primi se posla.. [:poljubac]
2014 09 01
Winxica [:poljubac] Iva mi je bila naj naj.... [:zaljubljen] steta [:place]
2014 09 01
Stvarno je bilo turbo veselih i humorističnih cura....... Ajme.....kak nem je svima skupa bilo veselo..... [:smije]
2014 09 01
Sad ću vam ja smislit pjesmicu i odmah će vam biti bolje! [:hihot] [:hihot]
2014 09 01
[:smijesi] Ajde Karlo...... I još kad se Ančica pridruži....... [:smijesi] [:smijesi]
2014 09 01
Cekamo [:jezik] [:jezik]
2014 09 01
1 2 3 4