Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

razočarana kakvih korisnica ima!!

Pozdrav drage krpicarke, predpostavljam da nisam jedina koja se straaašno razljuti kad je očigledno da je neka cura čista prevara, svako malo naiđem na neku takvu, il je blokirana ili se jasno vidi iz njenih "povratnih" odnosno nepovratnih da vara i mulja. Ok, svima se moze desiti tipfeler al onda ga barem posteno popravi. Naime ova stranica je stvarno zabavna, i ja razumijem da je vecini prioritet skupit novac, no zbog ovakvih nekakvih ja osobno gubim sve vise povjerenje u kupnju ili zamjenu preko Krpica. Ne razumijem ak je stranica napravljena za fer "igru" zasto se nekolicina tako onda i ne ponasa? [:frustriran] [:frustriran]
2014 09 03
Večeras ste nam sve razočarane [:tuzan] Ima ih dosta prevarantica istina...čitam ali zaista hvala Bogu nisam imala loša iskustva,dapače sve djevojke s kojim sam surađivala su bile fer i odlične. Želim i tebi ubuduće tako dobre suradnje. [:smijesi]
2014 09 03
Svakakvih ljudi ima...na žalost. Ja više gledam one pozitivne stvari, tj. divne cure koje su ovdje( što na forumu, što prodavačice/ kupilice). Samo moram te pitat jer mi nije jasno- o kakvom tipfeleru govoriš u kontekstu sa prevaranticama?
2014 09 03
Ma vezano za tipfeler sam mislila da ima i dobrih cura kojima se zalomi, mozda posalje nesto za sta nije vidjela da je poderano, zamazano il slicno pa se potrudi barem iskupit za to, a ima i cura koje nestanu glavom bez obzira il jos gore kad im se javis ne zele odgovorit
2014 09 03
Ja sam prije s puno vise povjerenja ovdje kupovala. A sad me iskreno strah nesto kupit, pogotovo nest skuplje, radije ne kupim. Svaki cas je netko prevaren ili je dobio odjecu za bacit, a ne nosit. Uzas. Sto je najgore ni povratne puno ne znace, zeznu te i one s puno pozitivnih i one s ni jednom.
2014 09 03
dobrodošla [:smijesi] ne isplati se nervirati ionako se ništa neće promijeniti [:sramezljiv]
2014 09 03
U potpunosti se slažem s tobom @AlmondBlossom
2014 09 03
Marta..... Mi smo već surađivale , al davno , davno...... Da....u pravu si....ima jako puno pokvarenih i bezobraznih osoba , jednostavno to im je u krvi...... I kad naj manje sumnjaš , kad misliš kak je divna i krasna....e... ta te takva lepo spiči.... Mi možemo komentirati al bojim se da od toga nikakve koristi..... Zato oprezno ...laganini...i sretnooooo..... [:poljubac] [:poljubac]
2014 09 03
Ovdje je prodaja stala zato jer se ljudi boje prevarantica..bilo je jako puno tema na forumu o njima..trebalo bi nešto učiniti da one koje to nisu ne ispaštaju [:zaljubljen] [:smijesi] [:znoji] [:place]
2014 09 03
slazem se s Vikili :/
2014 09 03
Mene je najviše strah kada je profil tek otvoren, nema povratne informacije, a super jeftini artikli,...
2014 09 03
Slazem se Llea12 [:kesi]
2014 09 08