Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Pomoc..zglobovi i kicma!!

Dakle,prije par dana probudila sam se sa upaljenim skoro svim zglobovima, od onih u ustima do noznog palca. Prsti na rukama nateceni i strasno bolni. Trenutno mi je zakocen samo vrat i pola kraljeznice. Ne znam vise sta da radim, bila sam na hitnoj, dali su mi dva ketonala. Jel imala neka ikad ovak akutnu upalu zglobova?! [:place] [:ljut] [:znoji]
2014 09 18
samo vrat i pola kralježnice???? Pa idi svome liječniku, napravi pretrage, otiđi specijalisti reumatologu .!
2014 09 18
Meni se nekoliko puta desilo, i to kod promjene vremena.
2014 09 18
pa šta su ti rekli na hitnoj osim šta su te našopali ketonalom? zbog čega su ti svi zglobovi upaljeni? u svakom slučaju nemoj se zezat s time i odi svom liječniku odma sutra ili opet na hitnu
2014 09 18
Samo vrat i pola kraljeznice. Iskreno kako je bilo sad je odlicno..sad mogu i hodat [:hihot] Enivej, bila sam kod dr, vadila krv i narucena sam kod fizijatra reumatologa za kraj 11 mjeseca. A trenutno ne mogu privatno otic uz placanje.
2014 09 18
Nista mi nisu rekli na hitnoj (bila sam na putu u Dubrovniku) i jedino sto su mi dali je ketonal i infuzija. I lupili dijagnozu "ostali artritisi" i rekli da se javim svom dr opce prakse, nakon cega sam i otisla. Dobila sam terapiju 3x 600 mg brufen i to je to. Nalazi krvi uredni i sad cekam pregled, al treba ga i docekat
2014 09 18
E vidis...hladila sam, to sam isla prvo napraviti, al mi je bilo puno . Samo sam sake ledila da dobijem neku funkciju da se mogu obuc do hitne, i tu sam stala jer su mi se pojacali bolovi Ruke..dvostruko vece nego inace [slika:257a7827-c6d3-4af4-b617-1d5e36fcb688]
2014 09 18
Što si od krvnih nalaza radila? Jesi radila RF, CCP, ANA, CRP, SE? Ili samo uobičajene pretrage?
2014 09 18
ajoj, pa dok čekaš probaj nešto prirodno, npr. čajevi od đumbira ili, đumbir i med, odlično za zglobove i artritis.
2014 09 18
moj muž ima takve zglobove..upalni proces..reumatoidni artritis..moraš se javiti reumatologu-imunologu..možeš si pomoći sa ibuprofenom 600, nesteroidni protuuplani lijek...ako neće pomoći za dva tjedna..javi se nakon toga reumatologu..
2014 09 18
Radila sam CRP, SE i KKS. Nisam radila RF. CRP mi je bio 4, i ostatak sve u granicama normale. Danas mi je sve okej sa rukama, palac desne noge me isto ne boli, samo vrat i torakalni dio kraljeznice..blago je rec da je za upucat se
2014 09 18
Ironicno je sto sam fizioterapeut i ne mogu si pomoc [:ljut]
2014 09 18
Vikili, ne znači da osoba odmah ima reumatoidni artritis [:smijesi]. Pretpostavljam da će ti doktorica prije odlaska specijalistu dati da radiš te ostale pretrage pošto su one standard uz rtg šaka. Mada mi je čudno da ti odmah nije dala. I nadam se da će ti uskoro biti bolje [:smijesi]
2014 09 18
To sam i ja razmisljala, kolko se sjecam s reumatologije RA bi trebao imati neku povjest? Ja nikad do sad nisam imala nikakvih problema sa zglobovima. Razmisljam o nezaljecenoj infekciji..pa da se mozda ne radi o reaktivnom artr..tko ce ga znat. Hvala na odgovorima [:zaljubljen]
2014 09 18
Može, ali i ne mora [:smijesi]. Moguće je također da je riječ i o nekoj infekciji i reaktivnom artritisu, pogotovo u žena kod kojih urogenitalne infekcije često prođu nezapaženo pošto su vrlo često bez simptoma. Ne kažem da su one kod tebe slučaj, već općenito [:kesi]
2014 09 18
1 2