Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Kako odgojiti svog muškarca

Sigurno vas neke stvari živciraju kod svoje bolje polovice i sigurno neke stvari ne podnosite. Možete i nabrojati koje su to. Zanima me jeste li uspjeli u nekim stvarima ga preodgojiti i naučiti ga kao malo dijete što uči da to se tako NE radi. Npr. kad vam baci prljavi veš pokraj kutije za odlaganje veša ili po ko zna koji put uzme nešto ne pospremi nikada za sobom, ne pomaže dovoljno u kućanstvu i slično. To su više manje gluposti, ali nas sve živciraju. Pa sve do bračnih problema kao npr. pretjerani izlazci, pijanstvo, nedovoljna financijska potpora, gubitak interesa u odgajanje djece itd. Kako ste uspjeli odgojiti svog muškarca bar u nekim stvarima? Ajmo žene, majke, kraljice. [:kesi]
2014 09 21
Sva sreca da smo mi zene savrsena bica [:pospan] Samoprozvane kraljice...
2014 09 21
Najveća zabluda kod žena je da će uspjeti "preodgojiti" muškarca... To je (dobro ili loše) obavila njegova mama, a na ženi je da uživa ili se muči sa njenim (ne)uspjehom [:smije] To je eto moje mišljenje. Vuk dlaku mijenja... [:jezik]
2014 09 21
Pa nismo savršena bića. Nitko nije savršen. Ova tema je napravljena isključivo iz zabave najviše ;-)
2014 09 21
Moj muž nije često doma,takav mu je posao.. i doista mi jako nedostaje kad ga nema,u one vikende kad je doma uživa u tome da nam on skuha ručak,ali dok nismo kupili suđericu,to me je izluđivalo,jer je znao izvuči toliku gomilu suđa za koju nisam ni znala da imam,a naravno,ako on kuha..ja perem suđe.Obzirom da sam uglavnom sama, ja sam sebi organizirala život po svom i neki put me izludi kad mi on poremeti tu moju rutinu.I strašno ,strašno me živcira kad mi on u namjeri da mi pomogne porazmjesti sve stvari po stanu "pospremajući"..ali volim ga neizmjerno i ne bi ništa na njemu mjenjala,na kraju krajeva tako funkcioniramo već dugi niz godina,to su samo neke sitnice koje me smetaju,ali su dio njegove osobnosti. Vjerujem da i on ima svoj spisak stvari koje ga živciraju! [:kesi]
2014 09 21
Moj decko je savrsen,kad mi postane muz vjerovatno vise nece biti [:hihot] [:hihot]
2014 09 21
Naravno, svaka osoba može imati svoj spisak stvari koje ga živciraju kod druge osobe. Hoće pomoć na kraju kontra. No mamamirna bitna je ta njegova dobra volja i to se treba cijeniti. [:kesi]
2014 09 21
kao i sve u vezi, i to se rješava razgovorom i dogovorom. ja mu nisam spremačica/kuharica/mama pa nek se i ponaša u skladu s tim. za poluinvalidne muškarce su si zene uglavnom same i krive.
2014 09 21
Kod nas se to riješava slijedećim načinom. On uneredi stan do granica mogućeg. Da ga vratim na pravi put reda ui čistoće,ja zasjednem na vizu. Drugi dan se sve blješći. [:smije] Nigdje ne boli kao kad se okrpi po novčarki [:smije]
2014 09 21
Ako zelis muskarcu glumit mamu red je da jednog rodis. Ako imas zelju muskarcu s kojim spavas glumit mamu nekaj s tobom gadno nije u redu.
2014 09 21
moj je počeo kuhati i prati suđer jer sam rekla da si slobodno nađe novu koja bi to radila, jer nisam ničija spremačica.... poslovi se djele jednako, dobro sad on čak i više posprema, i pere suđe nego ja [:hihot] ako ako me neće slušati još uvijek mogu naći novog [:jezik] tako da ili će pospremati ili doviđenja. I eto posluša je [:kesi]
2014 09 21
Uf, da je pitanje samo konkretnih kucanskih poslova, ja na ovu temu ne bih imala sto reci. Ali vidim sto po sebi, sto po brakovima prijatelja, mi zene vidimo obicno korak unaprijed, puno analiziramo, imamo potrebu razgovarati, pregovarati, dok muski djeluju bez puno razmisljanja. Jel ovo tema? Ne mijenjati ga, nego natjerat ga kroz razgovor doc do kompromisa, pokusat objasnit zasto smatram da krivo postupa, do kracih obracuna kao sto je svadja, ako objasnjavam stoti put. Cudno, ali ja nisam imala puno reklamacija na svoje ponasanje, valjda zato sto mi je obitelj na prvom mjestu, dakle, on i djeca, tako da mi od krupnih stvari nema sto puno reci. Kod nas je problem njegova sadisticka obitelj koja otvoreno nije prihvatila niti njega, a kamoli mene, ali se svesrdno trudi u svakodnevnim kontaktima njemu rec da su oni bitniji. Jedan vrlo cudan patoloski odnos i obitelj koja je unistila sto alkoholom, sto zlostavljanjem, sebe, i svoju djecu, a pokusali su to i u nasoj obitelji, skoro su i uspjeli, ali onda budi ti zeno jaka i reci, dosta je. Ili mi ili oni. Trebalo je za to puno snage,godina i uopce zelje. Netko je rekao tu da je bolesno poqkusat mijenjat osobu. Pa, ne bih se bas slozila. Odvazes. Moj muz uopce nije bio svjestan sto mu rade, godinama. Bio je svojevrsna obiteljska zrtva. Da nije bilo upravo figure zene, ko bi ga ikad izvukao. Prijatelji mu tek sad kazu, dobro si napravio, makni se sto dalje od njih.
2014 09 21
Ja nemam riječi na svog muža, pravi obiteljski tip[:zaljubljen] ormari su mu uredniji nego moji, [:sramezljiv] prljavi veš uvijek na mjestu gdje treba biti, ponekad skuha nešto (iako mu to nije jača strana) ali sam fino sve počisti.......samo riječi hvale za svih 16 godina braka [:zaljubljen] moji uvijek kažu da ne znaju kako sam ga našla [:hihot] [:hihot] [:hihot] ne želim ništa mijenjati [:smijesi] a i da želim, znate onu........ što Perica ne nauči Pero neće nikad [:smije]
2014 09 21
i bivši i sadašnji su bili savršeni dok nisam počela da živim sa njima,a onda su sve moje zablude pale u vodu
2014 09 21
i ja sam zadovoljna sa svojim mužićem, al kad pričamo o tim malim stvarčicama, eto mene nervira kad skida čarape i baca ih na pranje uvijek su okrenute naopačke i nikad ih neće zakači jednu za drugu da se ne pogube u bespućima prljavog veša,,, [:ljut] a onda kuka ženo, di su moje čarape [:hihot] ,,,,,pa za popizdit,,,,,čak i moj najmlađi sin koji ma 4 godine zakači jednu za drugu, ali on NE [:smije] ,,,,e, i još me smeta što kad skine sa sebe hlače ili neku majicu koja kao nije ni prljava ni čista, onda ju stavi na noćni ormarić,,,,tako on naslaže cijeli štand,,,,al, štaš?,,,pokupim, izgrintam i opet sve ispočetka,,,,već 13 godina [:smijesi] ,,,ali to smo MI
2014 09 21
1 2 3