Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

pomooc! prevarena sam!!

dakle, prije 12 dana sam se dogovorila s jednom djevojkom po imenu Ana-Marija Šprajc za dvije tunike. Uplatila sam joj 150kn. Prvo mi je pocela s pricom da joj je istekla kartica i da ne moze provjeriti na bankomat. OK, ne mozes na bankomat, ali mozes provjeriti u banci. Tako sam joj i rekla, ali nemam njezinog odgovora 10 dana, a zadnji put je bila prijavljena na krpicama prije 7 dana. Djevojka je iz Otočca. Poznaje li netko tu curu? Kako mogu rjesiti ovaj problem? vjerujem da mi policija ne moze nikako pomoci i da mogu prekriziti tih 150kn. nije veliki novac, ali nemogu dopustiti da me netko na takav jadan nacin prevari -.-
2014 09 22
Jel imala povratnih već?
2014 09 22
Link od profila? imaš njen broj moba? Policija naravno nemože ništa, da. ako imaš br.ili nađi kućni, očito se radi o nekoj balavanderici! Nazovi starce, uz puno sreće vratit će pare, ili neće uopće...
2014 09 22
forget! [:tuzan] [:frustriran] [:place]
2014 09 22
Bila je često kupac. Kontaktiraj te cure od kojih je kupovala. One će ti reći na koju adresu su slale (možda je nešto išlo preko pošte), a možda imaju i mobitel. Iako cura ima puno pozitivnih, možda se nešto dogodilo.
2014 09 22
tako je! kontaktiraj zadnju s kojom je surađivala, možda ona imam kakav kontakt broj! Sretno!!
2014 09 22
nemoj odustati, već provjeri kod nekoliko cura koje su ostavile komentar, vjerojatno nisu sve obrisale njezine poruke kad su obavljale prodaju, na taj način možeš saznati adresu i već si na pola riješila svoj slučaj navodne prijevare [:sramezljiv]
2014 09 22
Ja ti mogu provjeriti o kome se radi po broju računa
2014 09 22
099 1915897, 091 7304280 ovo su ti njena 2 broja ako ih još koristi, ja bi ti preporučila da ju probaš nazvati i onako veselo kao bok Ana jel mi možeš dati broj od mame, negdje sam ga izgubila, pa joj onda reći tko si i ako ti ne vrati novce imaš broj njene mame. sretno.
2014 09 22
a pretpostavlam da joj je ovo adresa obzirom da joj i na profilu piše otočac, Bartola Kašića 19 53220 Otočac
2014 09 22
S obzirom da nije tu bila možda joj se nešto i dogodilo
2014 09 22
A možda da jednostavno zaboraviš da ćeš dobiti novce natrag [:place] [:vrti] [:ljut]
2014 09 22
Nemoj odustati, sada imas puno podataka da ju nades ili stupis u kontakt. [:smijesi]
2014 09 22
hvala svima na korisnim informacijama, poslala sam joj poruku na fb rekla je da joj se paket navodno vratio nazad znaci laze trebala mi je javiti da joj se stvarno vratio -.- rekla sam joj da mi salje tunike rekla je da ce odmah poslati i ofc nisu mi stigle. opet sam joj poslala poruku kad mi namjerava poslazi i nista nije odg. onda sam joj poslala poruku na mob.. trazila sam ju mamin broj. pitala je tko je to. igrom slucaja sam napisala teta Mira. napisala je "aaa to ste vi, nemam vas broj" i ostavila mi je mamin broj znaci upalila je ideja! sutra zovem mamu njezinu da mi vrati novac :)
2014 09 27
javi šta je bilo
2014 09 27
1 2