Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

novi korisnik

pozz ja sam novi korisnik stranice pa me zanima kako ode ide prodaja...moze malo objasnjenje Hvala
2014 10 01
Dobro došla :) Preporuka je poslikati robicu izbliza da se vidi materijal, uzorak, znam da je to teško kad prodaješ lot, ali je konkretnije, ljudima se jednostavno ne da slati upit za svaki artikl posebno... I ne šalji ništa dok ti novci ne sjednu na račun, dosta prevara ima :(
2014 10 01
dobro dosla :D slažem se s Petielement, samo se potrudi dobro poslikati, da bude vidljivo, realne cijene stavi, ponekad spusti da lakše prodaš, i nikako ne šalji prije uplate vidljive, krpice su postale prava mafija
2014 10 01
dobrodošla! tvoje pitanje je malo preopćenito, zanima te kako sve ovdje funkcionira ili nešto konkretno? pitaj što ti nije jasno, na stranici već puno piše o tome što i kako... ono kaj sam ja odmah zamijetila da si stavila hrpu odjeće pod isti artikl (dječji bodiji itd) - to ne možeš tako raditi, morat ćeš 1 po 1 ili raditi lotove gdje prodaješ više komada odjeće odjednom, a možeš navesti i cijenu pojedinačno (ako netko želi samo 1 komad odjeće), tako sam barem ja shvatila...
2014 10 01
Hvala.Znaci moram slikat svaki artikl posebno...Zanima me kako sve funkcionira... [:smijesi]
2014 10 01
sretno ti bilo [:smijesi]
2014 10 01
hvala
2014 10 01
Dobro dosla :)) Sretno
2014 10 02