Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

asistent u nastavi

Pozdrav, evo ako netko ima iskustva u ovom poslu. Znači informacije o plaći,iskustva s djecom, r.vrijeme, sve uglavnom...postoji solucija da dobijem taj poslic [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:poljubac]
2014 10 02
80 sati mjesečno, 2 200 kn..dosta strpljenja...Ako voliš djecu ,strpljiva si i više ti je stalo do poziva nego do plaće,onda će ti se svidjeti.
2014 10 02
Radila sam kao asistentica u nastavi 2013./2014. šk godine :) Mogu reći da je to jako lijepo iskustvo bilo za mene <3 <3 <3 plaća je 2200 + putni troškovi ( dobivala sam 400kn) Pošto sam bila u 4. osnovne, radno vrijeme je bilo kratko, svaki dan do 12:15, rjetko kad do 13h, od šk do šk ovisi hoće li te zadržavati da budeš za koliko si plaćena - jer kolegice u dr školama su morale do 2 ili 3 sjedit u šk i pit kavu tek toliko da su tamo Imam samo riječi hvale za taj posao , uživala sam i nisam imala osjećaj da uopće radim :D :D Sad ovisno isto kakvo dijete dobiješ s kakvim poteškoćama i sl
2014 10 02
ja ti radim u skoli i jedan moj ucenik je imao asistenta...i ove godine smo dobili novog... placa ti je 1600 kn ... jer ides preko onog projekta za mlade ako se ne varam..., radno vrijeme kako treba...nasa je bla prosle godine od jutra pa do zadnjeg sata i jos je ostala ako je trebala sta obavit u skoli. ovisi za koju poteskocu ces biti asistent...ako je to npr. invalidnost onda nije toliki problem...ako je poremecaj u ponasanju onda ti je sve lutrija jer to nitko ne moze reci kako ce biti jer svako dijete je individualno uglavnom iskreno. ja ne bih htjela biti u kozi ovoj koja sad kod nas dobiva posao i pocinje radit. najbolje informacije ti ipak moze dati pedagog i roditelji djeteta
2014 10 02
Cure moje, hvala na odgovoru ...vjerijem da je to lijep posao...a kakva su testiranja' to je kao obavezno, ne?
2014 10 02
ok.. nisam upucena u placu pa sam mozda to fulala... cure taj dio bolje znaju
2014 10 02
Ma ok, ugl.kažu da je 2300kn jedino ako se nešto nije promjenilo
2014 10 02
ako ideš preko mladi za mlade skupa s prijevozom dobiješ oko 2600 lijep je posao,ali opet sve ovisi o tome kakvu poteškoću ima dijete ja sam radila prošle godine
2014 10 02
kod nas asistentica ove godine ce radit sa 2 djeteta. jer smo trazili 2 osobe, a odobrena nam je samo jedna i sad nismo pametni sta napravit jer ne znas kojem je potrebnija... tako da je sve moguce u tom poslu
2014 10 02
do kraja školske godine...ne prekida se ugovor ranije,al sam počela krajem 11.mj ma radila sam i ja i uskakala gdje je bilo potrebno...
2014 10 02
obuke onda nije bilo.....usput smo sve hvatali ali razgovori naravno...ma uvijek je netko od stručne službe da ti pomogne
2014 10 02
vjerojatno od sljedeceg tjedna. razgovori za posao su obavljeni. i to je jos jedan apsurd tog cijelog projekta... po meni su od prvog dana nastave asistenti trebali vec biti s djecom...
2014 10 02
ma ovo je smiješno šta rade....i djeci i učiteljima je teško ...loše organizirano pa nije bilo nekog posebnog testiranja mislim da je prošle godine dosta ljudi odustalo odmah na početku ,trebala je i onda bit obuka
2014 10 02
jesu vam već rekli s kakvim poteškoćama ćete radit?
2014 10 02
totalno drugačije nego nama a tko je raspisao natječaj?
2014 10 02
1 2