Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

prevarena...

evo curke i moje prvo lose iskustvo... naime dogovorila sam prije 10 dana zamjenu sa jednom curom, ja sam njoj trebala poslati majicu, ona meni donji dio trenirke... dogovorile smo vrijeme i da cemo slati prioritetno, u srijedu je rekla da je poslala... kad je vec bilo cudno sto paketa nema nakon 2 dana(petak) rekla je da je poslala preporuceno ali je izgubila potvrdu [:boji] rekla sam joj da cu pricekati do ponedjeljka... i tako je ona jucer otisla u postu i tamo su joj rekli da NITKO NIŠTA NE ZNA... ponavljam, radi se o preporucenoj posiljki.... ne vjerujem da se može samo tako izgubiti i nikome nista... jos moram napomenuti da trenirku nije ni oznacila kao prodanu i tek nakon sto sam joj rekla da ce dobiti negativnu i da cu obavjestiti adminku obrisala je trenirku sa profilu kao i jos vecinu artikala... vise nece odgovoriti ni na moje zadnje 3 poruke iako se uredno prijavljivala na krpice... eto, oprostite na dugackom postu... morala sam to podjeliti s nekim [:ljut] [:tuzan]
2014 10 21
užas radi takvih tuka i odbijan zamjenu
2014 10 21
Šteta je što te zajebala.. [:tuzan] Napiši nick molim te.
2014 10 21
sve više i više prevara [:frustriran]
2014 10 21
dosad sam imala samo lijepa iskustva i suradivala sa divnim curama... ma bojim se i kupiti nesto ovdje radi toga, to bi mi bilo jos gore kad bi se ovako desilo [:ljut]
2014 10 21
Ajmo, linkaj profil da znamo o kome se radi.
2014 10 21
Evo, istu stvar je mni napravila jedna zenska ovdje koja je trazila zamjene, veceras ve i ona u jednuvtemu, cekam sifru paketa, a sad kao nezna gdje je
2014 10 21
[:frustriran]
2014 10 21
BluebellStore cim nezna gdje je sifra pozdravi se sa paketom
2014 10 21
Ma ovo je vise prestrasno....svaki dan par tema o prevaranticama,mislim da cu laganini gibati odavde [:vrti] [:frustriran] [:place]
2014 10 21
ali što je najgore, obriše im se profil, a one idu raditi novi. i tako u krug [:vrti]
2014 10 21
Tresla se brda...rodio se miš..gdje je link? [:sokiran]
2014 10 21
i ja mislim... ima toliko lijepih stvari ali ne usudejem se ni mjenjati a kamoli kupovati.... da, i rekla je da ce vratiti majicu ako mi ne dode trenirka.... a nije ni poslala ocito...
2014 10 21
pasgaro da, uvijek mogu operirati s novog profila...
2014 10 21
jel mi se čini ili dosta često kod ovakvih situacija ispadne da problematična korisnica ima u opisu 'o meni' tekst tipa molim samo poštene cure da mi se javljaju, nadam se fer suradnji, prevarantice zaobiđite me i slično...
2014 10 21
1 2 3 4