Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kad će se stati vise na kraj reklamama i ostalim glupostima na stranici!

Žalosno, svi znamo da se to ne smije i da je protiv pravila, ali kao sto je većina primjetila na to zaduženi ne reagira. Stvarno mi ne dosta rečenica poput: "akcijaaaaaa, sniženje na sve artikle, pogledajte kod mene...", pa slike sa neta, pa krivo tagirani artikli poput Zara, Mango i slično. Da li netko može vise zaustaviti te gluposti jer to je ipak kršenje pravila na krpicama??!!
2014 10 23
[:ljut] ma iz svake teme kao iz paštete...
2014 10 23
Pa blokirala sam sve koji su zadnjih dana otvarali teme za reklamiranje/traženje!
2014 10 23
Ima ih još, i previše. Tražilica je postala katastrofa. Sto god da se upise izbacuje se krivo tagirano. Neki poštuju pravila, neki ne. Žalosno. Umjesto da svi uživamo tražeći pokoji artikl koji bi si željeli, nanerviram se dok uopće dodjem do traženog jer sve prije toga nema veze s ničime.
2014 10 23
Postovani administratore, ima ih jos :(
2014 10 23
nisi jos [:smije]
2014 10 23
Ja sam bas sad maloprije upisivala i sve je zbrckano, tu bi bilo mjeseci posla [:vrti]
2014 10 23
Od jutros ih je bilo mali milion.... Al jedna je posebna...... [:smije] [:smije] [:smije] I kak sad mudrice šute....... [:hihot]
2014 10 23
kad će se krivi tagovi riješiti?
2014 10 23
da bravo SabinaPavlinić... stvarno užas.... ali zamisli uvijek i skoro uvijek iste... a BOŽE mili dok otvorim temu... neku privlačnu.... a ono opet.. PGLEDAJTE... idem nekud.. trebam novce,, pomozite... a ljudi božiji.. svi trebamo novce i svi za nešto sakupljamo pa daj te već jednom MIR ,, stim temama... [:hihot] [:frustriran]
2014 10 23
koja bezanija .. i to ne samo nagli stop s kretenskim temama kako da zavezem tenisice des puta dnevno (u potpisu - trazim znirance) vec odlazak oflajn. kao, nisam tu [:jezik] [:smije] ..di da nadjem zimsku jaknu, stvarno ne znam jes provala kod vulkanizera [:smije]
2014 10 23
Kad smo kod tagova, imam nekoliko kozmetičkih torbica kući i rekoh da vidim kako se kreću cijene na Krpicama, upišem u tražilicu i izbaci mi stranicu i pol nakita... svašta ...
2014 10 23
naglo nasle zivot [:smije] a nesto je stalo i s laznim povratnima [:smije] cudo zivo, obzirom da je nekima komunikacija srozana na inboks skakanje po sivim celijama [:smije]
2014 10 23
Jučer ih se poprilično reklamiralo u temama. Svakih par min po jedna. i ne shvaćaju da si temama "sniženjeeee" i "pogledajte i kod mene" čine medvjeđu uslugu. JUer je ekipi više puna kapa korisnica koje se olfo sele na Grenland, putuju u svemir pa rasprodaju...Planiraju se oprostiti od svega materijalnog i otići u Hare Krišnu...
2014 10 23
ana, nisi otisla trazit jaknu? toliko tema o istoj samo jucer, bojim se da nam se ne prehladis
2014 10 23
1 2 3 4