Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

po čemu i kako??

situacija sa jednog razgovora za posao. Tražila se prodavačica za prodaju nakita u jednoj srebrnarni. Uvjeti natječaja : obavezna srednja škola trgovačkog - ekonomskog smjera, 3 ili 4 godine.Iskustvo u radu nebitno, poželjna vozačka dozvala B kategorije, ali nije uvjet, i osnovno znanje engleskog jezika u govoru i pismu. E sad, dođosmo nas 15 na razgovor ( kojekakvih zanimanja,i fakultetarija ) u tu neku salu i sjele za okrugli stol. Bila su tamo dva neka frikića i ženska koja je to sve promatrala i zapisivala i jedna ženska kao psiholog. E sad, kod tog razgovora, sve smo se trebale predstaviti i reći nešto o sebi. I kak se taj cjeli razg odvijal , jednoj curi je jedno 3 puta zazvonio mobitel, gdje je psihologica upozorila da se utišaju tonovi. I ova stavila mob na taj stol kraj torbe, i za tih 30 min, njoj opet dolazi poruka, mobitel vibrira, ona sva pocrvenila, počela se ispričavati, iskomešala se, izgubila. No sve u svemu, kad je došao red da se ona predstavi,nije znala od kud da počne, 3 puta je ponovila svoje ime, sva zbunjena i totalno izgubljena.Izjasnila se kao konobar,prvo da ima iskustva u tome, ali radila je nešto kratko jer nije bila prijavljena. Vozačku nema, a od jezika poznaje njemački.I sad na kraju toga, bila prozivka, odma, tko za tjedan dana ide u drugi krug razgovora. I od 5 izabranih cura, ona je bila peta izabrana. Cure su poludile, naravno i meni je bilo žao, jer imam iskustva i škole.I sad sam doznala da je ta ista dobila probno sa 3 cure na mjesec dana. E sad mene zanima, koji su principi tih razgovora? [:frustriran] [:ljut] [:ljut]
2014 10 23
veza :D
2014 10 23
Veze debele ko slonova noga. [:znoji] [:znoji]
2014 10 23
Ili se jednom od dva frikića svidjela ili ima vezu [:jezik]
2014 10 23
Draga dobrodošla u Hrvatsku [:smije] [:smije] [:smije] a tako ti je to,vjerojatno im se dopala što je neprofesionalna [:hihot] [:hihot] [:hihot] sve jasno ne [:smije]
2014 10 23
Ja sam u Deichmannu isto tako bila i posao je dobila cura sa groznim ekstenzijama i ogromnim dugačkim noktima. Iskustvo je imala li-la, ali za taj posao nikako nije bila, jer se stalno gleda u ogledalo i gladi kosu. Ne očekuj ništa da bude fer kad je zapošljavanje u pitanju.
2014 10 23
E to se i sama pitam [:smije] [:smije] kako kažu cure, veza [:smije] [:smije] super će im raditi takva
2014 10 23
pa nemrem reći da je cura bila nešto, naizgled, bilo je puno boljih cura, što izgled, što škola i iskustvo, ali ovo nas je zaprepastila. Kaj moraš biti danas glup da dobiš posao?
2014 10 23
Nekad su razgovori bili normalniji:-D
2014 10 23
[:tuzan] Uglavnom... Preloše. Veza? Ma kakvi... [:frustriran] Lijana za Tarzana.
2014 10 23
prelose sve skupa.... [:frustriran] [:frustriran]
2014 10 23
Neznam više kaj poslodavac zahtjeva od kandidata?! Što si više smireniji, profesionalniji, to ti je bolji odjeb. A kad dođeš ko iz vedra neba, onak nenormalan i izgubljen, opet misle da si lud. Ja si budem drugi puta na stol stavila mobitel i budem rekla nek me svi živi zovu i budem ko da sam s marsa opala!! [:frustriran] [:ljut] [:frustriran] E da, i obukla se budem ko za štalu i neću si oprati kosu, i samo se budem tak pojavila. Možda me strpaju u ludnicu!! [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2014 10 23
Meni se dogodilo isto ali bile smo samo ja i još jedna cura i ja sva sretna(posao u trgovini tekstilom) jer sam 3 godine radila po dućanima i zamisli dođe najbolja frendica od šefikinog sina [:vrti] [:pospan] što mislite,tko je dobio posao? [:sokiran]
2014 10 23
naravna stvar to dns tako funkcionira navest cu samo primjer gdje je cura tj zena 3 godine bila poslovoda u jednom ducanu radila na ugovore od mj dana i samo su joj kreajem jednog mjeseca rekli da zele nova lica i da joj nece produziti ugovor a ostala je raditi zenska koju je ta ista u mjesec dana trebala nauciti posao i naravno da nije pohvatala jer je glupa ko... ali eto ona radi a ova koja zna i voli taj posao sjedi kod kuce lijepa nasa [:ljut]
2014 10 23
[:smije] [:smije] prejako.... al možda je i sljedeća situacija...kužiš ovo je drugi krug...pa "zbunjola" je samo onako prošla...jer zapravo jedna druga od tih 5 ima vezu...a ako je već zamišljen taj drugi krug mora se obavit-pa su joj što gluplju konkurenciju namjestili...kužiš? ova je možda samo paravan da ta neka druga ispadne u drugom krugu što pametnija
2014 10 23
1 2