Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Bolesti /

neurodermatitis

Kozna neprenosiva bolest.imam ju od djetinjstva.srecom sad samo po rukama.lijecila ju kremom iz njemacke koje mi sad ponestalo.zene koje znaju o kojoj bolesti pricam pomozite.kako rjesavate problem.hvala [:poljubac]
2014 10 25
Probaj Pantexol ili Avene vodicu...
2014 10 25
možda bi trebala paziti što jedeš i da se ne izlažeš stresu jer imam kolegicu kojoj izbije samo u određenim razdobljima...
2014 10 25
Imam od djetinjstva.nije mi povezano sa hranom.jos radim s vodom pa to nazalost pogorsava stvar. [:smijesi]
2014 10 25
Imam ja, kupi u ljekarni avene ili aderma kremu, ako ne pomaze onda kortikosteroidnu. Ja sam pocela izbjegavat kortikosteroide i pocela koristit samo obicnu niveu, ali puno puta na dan i ruke su mi bolje nego ikad, a od djetinjstva imam krvave ruke i grbave nokte zbog toga [:tuzan]
2014 10 25
ja sam trenutno na Diprogenti. imam atopijski od djetinjstva. Počelo na pregibima ruku i nogu, završilo na licu, vratu. Žalosno da mi upalu jedino kortići smire, ali dok nema upale, i ne crveni se, zna biti očajno suho, pa posežem za uljima i eucerinom. Zavisi kakvo razdobolje naleti; isto tako, imam razdoblja gdje svrbi do b
2014 10 25
besvejsti, ili se peruta. također izbija na tjemenu
2014 10 25
Počela sam piti ulje crnog kima jer je odlično za podizanje imuniteta a i općenito neuro ide iznutra, tako da je bitno "spriječiti". I čim sam počela paziti na prehranu (iako neki vele da nema veze jer imam od rođenja, ) vidim poboljšanja. Mislila sam se okušati na testu intolerancije, pa vidjeti kako ću s time.
2014 10 25
Meni u lijekarni bas prave kremu. Bude bijela kao krec, al pomaze odlicno.
2014 10 25
P.s. otkako jedem i pijem i mazem aroniju na kruh, il u kojem god obliku ju uzimam, krema mi vise ne treba. Dosad je sikljala krv cim se ne namazem jedan dan. [:smije]
2014 10 25
Ja imam frendicu iscjeliteljicu koja to rjesava.
2014 10 25
i ja sam na crnom kimu. [:smijesi]
2014 10 25
Diprogentu sam i ja koristila, dok mi nije prestala djelovat :( i ja mislim da mi je povezano s intolerancijom na hranu, primjecujem to, posebice ako popijem malo alkohola, odmah dobijem mjehurice na rukama koji se kasnije pretvaraju u kraste
2014 10 25
Moze mi netko reci gdje mogu kupiti ulje crnog kima? Hvala :)
2014 10 25
Imaš kapsule ulja crnog kima u DM. Oko 70-80 kn su. Prvo sam pila čisto ulje crnog kima na žličicu pa nisam mogla podnijeti kad mi se ulje nahvatalo uz grlo...preporučam kapsule :) Također imam neurodermitis od djetinjstva, pomažu mi kremice La Roche Posay-Toleriane Ultra i Riche... Nekada sam koroistila kreme na bazi kortikosteroida (Elocom, Beloderm) ali samo sam pokvarila stvar, pa ih više ne koristim (iako brzo pomažu, dugoročno pogoršaju stvar).
2014 10 25
1 2