Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prijavljuje se na krpice a ne odgovara na poruke...

Imate li iskustva s ovakvim krpicarkama koje se prijavljuju na stranicu svakih 5 dana a ne odgovaraju na poruke?! Mene ovo iskreno zivcira. Razumijem da imaju i dr.posao ali ne odgovarati 18 dana na poruku la prije toga jos toliko pa prije te jos 10 dana zaista izluduje. Htjela sam samo mjere hlaca i zainteresirana sam bila ozbiljno za kupnju a od prodavacice ni traga ni glasa...Zbunjena sam. Nisam nista drugo ni napisala da bi se mogla uvrijediti...
2014 10 30
Potrazi kod druge prodavacice hlace , i rijesen problem [:smijesi]
2014 10 30
Krasno. Znaci ima svega. Ma znam da ima i dr.hlaca a ove su bile dosta povoljne lijepe obzirom da su s markom i modelom hlaca kojeg inace nosim...
2014 10 30
Zato sam se nazivcirala. Inace trazim Mustang br.29 Oregon hlace ili slicne koje imaju elastina. [:smije]
2014 10 30
Takvih sto se ne javljaju imam pun inbox
2014 10 30
evo ja baš imam takav problem...prvo sam ju jedva dobila za cipele,da se javi, trebalo je jedno 15 dana, pa onda dok je ostavila podatke za uplatu..ja ko budala odmah odjurila platiti..i sad već tjedan dana čekam da mi ih pošalje, rekla je u ponedjeljak..al nit se prijavljuje nit se javlja..užas živi. valjda će ih poslati [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:place] sama sam si kriva
2014 10 30
U početku sam provjeravala i čudila se za ignoriranje,ali mi je danas drago da sam odustala od takvih jer sam našla puno bolje stvari kod prodavačica koje su i više nego za ocjenu5+.Iskustvo mi govori ako ne odgovori u roku od 24 sata ni neće i na kraju je stvar prodana nekome drugome ne žalim,jer je dobro i prespavati nekada prije kupnje.
2014 10 30
Imate pravo! Izgleda da nisu za mene...
2014 10 30
ja jedan remen pokusavam mjesecima kupiti [:hihot] cura nestane doslovno mjesecima, pojavi se, odgovori i nestane
2014 10 31
cure, ne znam jesam li pogodila temu, ali ne znam što napraviti... prodala sam jaknu jednoj krpičarki, sve uredno ( osim što mi nije uplatila za poštarinu, ali nema veze), rekla da ce se javiti kad joj stigne paket i da ce kupovati jos stvari od mene, a poslije ni traga noi glasa.. mislim, ja sam svoj dio odradila, ali opet...poslala sam joj dvije poruke i vidim da je bila na krpicama...
2014 11 03
Meni nije jasno ..šta je nekome teško ostaviti povratnu informaciju!?? U zadnje vrijeme moram svako malo napomenut nekome u box a evo jednoj sam poslala već drugu poruku za to i ne reagira uopće!!!A uredno se prijavljuje...zbilja ne razumijem
2015 01 29