Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

july21 ...............

od kad sam tu nisam imala losije iskustvo ,pitala sam ju za tenisice na petu i ok ,uzet cu ,ali cu uplatiti do 3 dana,kaze ona meni ,nemojte da kasnije odustanete,imam jos upita ..OK uplatim joj odma sutradan --- javljam joj se 4 dana vec .da mi da br za pracenje tiska,da bi se ona danas javila i kaze u guzvi sam ,kao ovo ono ,(laž,laž) svasta nesto nalaga ..da joj je papiric ostao u autu ,zamisli 4 dana nemoze po papiric i ,svaki dan se prijavi na krpice,ali doticna je u guzvi ....ZANIMLJIVO .. prvi i zadnji put poslujem sa doticnom ,ako nije poslala patike neka mi novac vrati 4 dan je danas ,ali neda mi sifru [:ljut]
2014 10 31
ostavi joj negativnu
2014 10 31
jao..stae ovo poon mjesec il kaj
2014 10 31
isla sam na osnovu tih ocijena uzet od nje ..ali sam se zeznula,sta ja imam od toga sta doticnoj dam negativnu ,a one meni ocito nenamjerava poslati tenisice ?
2014 10 31
a nebi joj bio ni prvi − Nepouzdan prodavač! Čekala sam više od mjesec dana da mi da broj računa i da joj platim, ali se više ne javlja, premda se redovno prijavljuje. Pojma nemam zašto.
2014 10 31
Nije to ni poslano...šta joj je auto parkirano u sibiru da ne može otić po papir?!
2014 10 31
Bila je već jedna koja tako govorila da joj papiriću u autu.. pa ga pojeo pas i sl. [:smijesi]
2014 10 31
strahota [:vrti]
2014 10 31
Imaš njene podatke pa dođi do broja telefona ili je nađi na fb i njenim prijateljima se obrati.. negativku svakako lupi da druge spasiš
2014 10 31
Tri prekrasne negativne,hm.
2014 10 31
Imaš od toga da se možda udostoji poslat
2014 10 31
kaze da je poslano ,znaci i da odem do tiska vidjela bi zena ,dali je poslano ,ako budem vremena oticu provjeriti,ali sumnjam ,mislim da mogu zaboraviti ...zali boze mislim da nebudem vise uzimala sa ove stranice,mogla sam nove uzeti na bfashionu
2014 10 31
dobro e, nek vi cekate, mjesec, dva, godinu, ko broji.. ko da organ dobivate, a ne krpu.. i to mozda i u ko zna kakvom stanju. i kada. e pa svasta
2014 10 31
u guzvi ,zena a redovno na krpicama odvratnooo ,bog zna kolke ce jos prevariti i kome sve nije prodala isti predmet
2014 10 31
pa dobroe, neka je u guzvi sretno joj. u guzvi. adio bog, ima ko se zna organizirat. al ne, vi ko muhe na te koje se jos pohvale kako se ne znaju sastavit s obvezama.
2014 10 31
1 2 3