Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Mame-pelene

Bila je već slična tema, ali mene zanima koje su po vama najbolje pelene (bez obzira na cijenu). Upravo se spremam kupiti prvu zalihu. Čitam po forumima da su Pampers plastične (a na to sam alergična i kod uložaka- kupujem one prirodne). Dosta hvale Huggis i Babylove. Što bi vi preporučile za novorođenu bebu? I koliko dnevno tako mala beba troši pelena [:sokiran] ? U sto dilema sam.... [:sramezljiv]
2014 10 31
mnoge žene preporučuju pamučne pelene. imaš i na fejsu grupu u kojoj mame savjetuju koje su pamučne pelene najbolje
2014 10 31
Zaboravila sam napomenuti da mislim na ove jednokratne. Znam da su pamučne ok, ali biram jednokratne, klasične.
2014 10 31
Sve ove jednokratne su slične, nema tu bitne razlike - osim u cijeni. Platnene su najbolje. Prvih nekoliko tjedana bebe u pravilu često kakaju (neke i više od deset puta dnevno) tako da se pelene troše brzinom svjetlosti. [:smije]
2014 10 31
Do dvije godine Libero su nam bile naj naj :) pampers i ostalo nam je premocilo redovno. Od dvije godine do dvije i pol smo koristili Violeta pelene i Nappies :)
2014 10 31
I za jedno i za drugo djete dam koristila i koristim pampers. Za prvo sam kupovala zelene active baby a za drugo one bijele koje su skuplje. Nikad nismo imali osipe i nisu propustale. Mekane su pogotovo bijele premium. Babylove mi se cine krute i neudobne. Druge nismo ni probali. Zalim da nismo koristili platnene,ali treba malo vise love u pocetku,kasnije se naravno isplati.
2014 10 31
ja sam probala svasta i nisam vidjela skoro nikakvu razliku, osim u cijeni [:kesi] al sto se tice omjera cijene, kolicine i kvalitete, nekako mi najvise odgovaraju violeta.
2014 10 31
Pamucne pelene ima moja kolegica, dugorocno se isplati, kupis jednom (oko 2000-2500 kn) i isplati ti se. Mi smo u dvije i pol godine potrosili oko 5500 kn, a kolegica 2300 kn. Medjutim, nebi ja to prala, susila, ni odmakala ni za nista. Prvo se moraju odmocit u vodi, isprat, stavit u vesmasinu, oprat i osusit.
2014 10 31
Baka je kupila violeta i odmah od prve smo imali osip. Vise ih nisam koristila. Cula sam da je libero super. Al neda mi se isprobavat
2014 10 31
Mi smo malo isprobavali i na kraju bili jako zadovoljni sa Konzumovim BeBe pelenama. Koristili smo i Pampers Sleep'n'play, ništa ne valjaju, plastične i stalno je malac bio mokar, promočile bi ama baš svaki put [:vrti]
2014 10 31
Pampers premium care od rođenja do 5 mj, kasnije pampers zelene, nikad promočile, ne koristimo nikakvu kremu za guzu i super nam je. smatram da nisu plastične, osobno smo jako zadovoljni.
2014 10 31
Do sada sam koristila Pampers a sada sam kupila Pufies sa reklame jednostavno su najbolje nevezano uz slike kvaliteta je odlicna!
2014 10 31
BABYLOVE definitivno najbolje,,moja je curka svake pampers propisala ili prokakala,,uopce nisam zadovoljna s njima a uz to su i skupe,,i mogu rec da su dobre ove iz konzuma BEBE...
2014 10 31
Nama su najboljima pokazale mullerove, elasticne, meke i povoljne dok su nam najgore bile konzumove i puffies.takodjer su nam super lidlove.
2014 10 31
mullerove, dm- ove i pampers zelenih
2014 10 31
1 2 3