Odgovori
155
tema je bila i opet se ponavlja....
pokrenuo/la cerise , 2013 02 21, 10:41

kakva je situacija kod vas sa kupnjom na mojim krpicama? ja imam sve manje volje kupovati ovdje jer od 10 kupljenih artikla dobim mozda 3 da su kako je opisano ili da sam zadovoljna...kupila sam "oversize" majicu na kojoj pise velicina 44 i doslovno PLIVAM u njoj ..i naravno platila preporuceno dobila obicno...bas sam se razocarala,mozda iz razloga jer sam se radovala dok mi stigne [:tuzan] ..i na kraju zamjene su bolje,ne zalis toliko za tom krpicom koju zamjenis ako ti ova druga ne odgovara a dok nesto platim zao mi novca [:tuzan]

5
455
Ariess , 2013 02 21, 10:58

Dosad sam imala sreće s kupljenim artiklima, niti jedan me nije razočarao (da ne ureknem [:hihot] ). Uvijek je rizično kupovati online. A kad ti se zareda nekoliko takvih promašenih kupovina, naravno da budeš razočarana i ljuta. Cerise, sad tu oversize majicu šibni u prodaju ;)

1213
Ita25021983 , 2013 02 21, 11:02

ja sam sa kupnjom uglavnom zadovoljna, možda samo s 2 artikla nisam bila baš oduševljena a sama sam kriva kad nisam dovoljno pitanja postavila, nekako mi je bed pilati al eto na kraju bude mi žao jer potrošim love i love, a mogla sam u dućanu proć bolje, zato ubudućee sve pitati prije kupnje

48
JelenaZugaj , 2013 02 21, 11:21

meni je iskustvo super, sa curkama koje su htjele zamijenu ili htjele kupiti nisam imala nikakvih problema, a i kad sam ja kupovala cure su se zaista potrudile u opisu i u svemu... tu uvijek treba dobro ispitati i tražiti dodatnih slikica i cijenkati se ako se da :)))...jer prije svega to je djelomično ili uglavnom roba koja je rabljena, pa makar i za probu...i ne može biti kao iz dućana...rizik online prodaj/kupovine....ali naravno kako je ariess rekla ako ti se tako zareda par puta, koma ti je...stogapitajte mjere, slike,itd...budite "dosadne" ali se više isplati...manje nezadovoljstva bude...

4798
MotherOfDragons , 2013 02 21, 11:31

Meni danas dosao bolero za koji je pisalo da je nov i JEDNOM NOSEN..kad tamo prnja..Nebi rekla da nisam pitala dal je mozda izblijedio i odgovor je bio da nije...a ne da je izblijedio nego je na crnim djelovima sivi kolko je ispran,a na bijelim djelovima plavi,prefarbani...jos se vidi kako je ispod rukava traljavo sivan,i sada mi se jos u inbox tvrdi kako stvarno "nije puno nosen"...cek,jesam ja luda ili? Platila sam ga 10 kn,nije da cu propast za te novce,ali to en vrijedi niti 20 lipa...i jos za to placati postarinu...!!?Tlak mi je trenutno na 300 i ne mogu doci k sebi od soka,kako netko moze netko za takvu stvar napisat da je nova...!!???Mene bi bilo sram...

187
ruzastanic , 2013 02 21, 11:33

Imala sam do sad samo jedno neugodno iskustvo, koje još traje i očito se neće riješiti.. A curke s kojima sam surađivala manje više su sve super i ljubazne. :)

104
Anichka , 2013 02 21, 11:45

Ja kupila divne cipelice i jako sretna [:smijesi] stigle kako je opisano

472
Jannaty , 2013 02 21, 11:55

ja sam imala super iskustava al i onih loših i baš razočaravajućih.Ispada da se sve svodi na to "kolko para tolko muzike" pa sam samoj sebi rekla da kupujem samo skuplje stvari jer od toga bar nešto možeš očekivati.Imala sam jednu zamjenu gdje sam dala jednu famoznu markiranu mini šminku a dobila takvu smeće majicu s kojom ja ne bi ni pod pobrisala.Eto nažalost..nisam ništa rekla jer neznam uopće kako bi to nekom objasnila i što bi time dobila.Svađe i prepucavanja mi ne trebaju.Svatko će braniti svoju robu.Nitko ne želi biti realan kad je njegovo u pitanju.Ja se stvarno trudim.Ono što vrijedi to košta više ,ono što ne vrijedi toliko košta manje.Ali je u ok i ispravnom stanju.Ne bi nikad prodavala nešto što stvarno nije u redu.Mislim da svatko ima toliko rezona u glavi..a eto nekad ispada da nema.Ili ne želi.

73
ivanamylov , 2013 02 21, 12:04

Treba se dobro raspitat kakva je roba, al meni se neda gnjavit oko majice koja kosta 50 kn tako da sam par puta lose prosla.. Evo nedavno sam dobila majicu/tuniku koja je "par" puta nosena , kad ono dode majica sa ispranim " ljuskicama/ sljokicama" a u opisu stoji par puta obucena i ocekujes da je sve ok sa majicom [:jezik]

415
Niikii , 2013 02 21, 12:16

Do sad kod mene samo super iskustva što se tiče kupnje/prodaje/zamijene... jedino tu na forumu su bila neugodna iskustva zbog par dotičnih osoba kojima se ne smije niti obličan komentar na temu ostavit bez da te napadnu ko čavke! [:frustriran]

« O korisnicima stranice mojekrpice.hr