Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

kad kupac uzme podatke,pa se ne javi....

Stvarno mi nije jasno,uzme podatke pa se ne javi više,pa bar mi reći,odustala sam od kupnje...... [:sokiran]
2014 11 20
Nema mi smisla dati negativnu ocjenu,al je baš nekulturno
2014 11 20
ni meni nikad nece biti jasno... u redu je da se predomisli, nemas novaca, stvarno nije problem! ali javi da odustajes...
2014 11 20
možeš ostaviti neutralnu, adminka je dopustila
2014 11 20
takodjer dijelim mišljenje,,makar da kazu odustajem,sorry ...nego uzmu podatke i "sigurno" ce pa cekam ko budala [:frustriran] ,bas sam neki dan razmišljala opalit negativnu zbog toga al eto nisam ...nema mi problema da samo jave nego bas budala ispadnem ...
2014 11 20
najbolji su oni koji se logiraju u međuvremenu. kaže meni jedna nekidan da joj nije bilo na kraj pameti, nakon što sam je ja čekala 3 dana na uplatu, jer ona je kao išla od doktora do doktora. mislim se curo draga, ja na bolovanju i u mirovanju zbog šavova pa mogu na poštu, a ti se možeš ulogirat pa se ni javit. [:frustriran]
2014 11 20
Neutralnu svakako..
2014 11 20
I ja sam jednoj takvoj neki dan ostavila neutralnu. I odsad cu svaki put tako.
2014 11 20
Ja se više na takve ne živciram..ukoliko ne uplate kada je dogovoreno, prodajem dalje i gotovo...Jer ovdje je biti kulturan, kao npr. odgovoriti nažalost ne mogu, ispričavam se neću ipak uzeti ma bilo kakav odgovor, stran pojam...
2014 11 20
ja jučer tufnula dvije neutralne (nisu javile da odustaju od kupnje, a rezervirale skoro za cijeli školski semestar [:znoji] )..i ubuduće ću, nema više zajebancije
2014 11 20
Nisam ni znala da postoji stup srama za takve [:sokiran] uglavnom, bilo ih je, sad se vise ni ne sjecam koje su, da sam bar prije skuzila temu, kamo srece [:znoji]
2014 11 20
Bas dobro za listu srama :) ja sam cak stavila u opis ducana da ako se uzmu podaci ne prijave odustanak stavljam negativnu ocjenu.medutim uvijek ima hrabrih pa to netko uvijek napravi, i sto ja umjesto da budem doslijedna i opalim negativnu ocjenu, ja se povucem jer se bojim da ne bi oni meni natrag i onda imamo rat zbog niceg.
2014 11 21
Jako bezobrazno.Ako neče da kupi ,neznam zašto uzme podatke.Ja sam imala več više takvih slučaja.Dajte me uputite kakav je to stup srama.
2014 11 24