Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

želudac.......

boli me želudac već danima. do jučer sam povremeno i povraćala.imate li kakvo prirodno rješenje protiv bolova u želucu [:smijesi]
2014 11 22
meni su oblozi od octa znali pomoći..i kamilica [:smijesi]
2014 11 22
lalp radiš obloge od octa?
2014 11 22
kako,a ne lalp [:hihot]
2014 11 22
Probaj sa medicinskom sodom,meni uvijek pomogne. Imas za kupiti u apoteci,cijena je 19 kn za malu kutijicu od 50g. Isto tako odličan mi je gastro med od koromača od Apimela,cijena mu je oko 28 kn. [:sramezljiv]
2014 11 22
kamilica smiruje želudac. nemoj je zasladiti [:smijesi]
2014 11 22
Hvala Jana [:smijesi]
2014 11 22
da, da, od vinskog ako imaš najbolje, hladne obloge drži, meni to pomaže i s menstrualnim bolovima [:smijesi]
2014 11 22
aha skužila sam da si pitala kako, na krpicu neku naliješ octa i zakeljiš na trbuh i tako držiš dok se ne osuši [:kesi]
2014 11 22
također jedna preporuka - med od kestena, ne bi bilo loše svakodnevno korištenje i kad nisu tegobe na snazi [:kesi] lagana hrana, po više puta dnevno, izbjegavati alkohol, cigarete, prezačinjeno, premasno... i općenito sve što izaziva kiselost u organizmu
2014 11 22
jesi li se nasekirala, imaš li temperaturu? [:sramezljiv]
2014 11 22
Caj od mente pomaze, a u prehranu ubaci dvopek bar tri dana, to ce ti ublaziti kiselinu u zelucu. Izbjegavaj sirovo voce i povrce.
2014 11 22
definitivno čaj od nevena ili čaj od korijena maslačka [:smijesi]
2014 11 22
čaj od metvice, izbjegavati sve prezačinjeno, preslano, preslatko, prevruće i prehladno, a ako se oduže simptomi odi k lječniku
2014 11 22
stvarno pazim na prehranu,ne pijem,ne pušim, ali ovaj put me želudac pošteno satrao. pretpostavljam da mi je možda i od nekih novih tableta koje sam dobila. pijem kamilicu,mentu,jedem dvopek pa valjda će proći. Dobrakupovina uvik sam ja nešto pod stresom. valjda sam takav tip. sve mi mora biti po špagici i doma i onda na kraju puknem. Danas sam na kraju popila neku tabletu što mi je doktorica prije mjesec dana dala za slučaj da me boli želudac(skužila žena da sam nervozna [:hihot] ).izbjegavala sam to piti,ali danas me spasilo. Hvala vam cure na savjetima [:smijesi] [:poljubac]
2014 11 22
1 2