Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Preporuka za novu dobru seriju??

Kao sto sam naslov kaze, trazim neku novu dobru seriju iz 2014... ako moze i neki kratki opis i zasto vam je dobra. pogledala sam sve i svasta, i pokusavala gledat neke serije ali me nisu odusevile. pa, help me"!
2014 11 24
Jane's a virgin [:kesi] sprdaju se na sapunice, totalno je trashy i baš je zabavna. [:smije] [:smije] [:smije]
2014 11 24
bad judge, odlična! :)
2014 11 24
može i iz 2013! haha pogledam malo sto mi nudite :)
2014 11 24
Zavisi koji žanr voliš. Odlična "Resurrection" - mrtvi se vraćaju u mali gradić. Vrlo atmosferična i zanimljiva. Penny Dreadful - horror, thriller, gotička atmosfera, mješavina legendarnih likova (Dorian Gray, Dr Frankenstein, vampiri, vukodlaci...). Super!!!
2014 11 24
orange iz the new black shameless ( nije za konzervativne : ) walking dead ( nije za one slabog srca) heart of dixie ( mlada doktorica dolazi u neku zabit) game of thrones preety little liars homeland
2014 11 24
House of cards
2014 11 24
a kakve serije voliš, ja ih pratim jedno 50ak [:smije] neke su dobre a neke gledam iz dosade [:smije]
2014 11 24
dobra tema, ja odgledala svih 8 sezona Kućanica, tražim nešto novo, nešto divlje [:smije] [:smije]
2014 11 24
Uh, ja sam sve odgledala, zanima me da li je tko gledao Tiranina, ovu novu HBO-ovu, skinula sam je a ne da mi se početi [:hihot]
2014 11 24
The Fall je i meni odlična, ali sam je odgledala, a mislim da se sada vrti i na nekoj lokalnoj TV
2014 11 24
meni je fantastična serija gotham, radi se o svim onim negativcima koji su se pojavljivali u filmovima batman, ali prije nego što se batman pojavio, znači pozadina svega, kad su bruceu ubili roditelje i kako se on nosi s tom boli, te dva detektiva su glavni likovi. serija je prepuna obrata i baš je zanimljiva jedva čekam novi nastavak :D I gledam reign i arrow, nove sezone, isto su jako zanimljive :D baci pogled, nešto će ti se valjda svidjeti od ovog [:hihot]
2014 11 25
isplati se svake sekunde vjeruj mi [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2014 11 25
Cure trebale bi otvoriti jedan topic za filmove, jedan za serije, mislila sam da sam pogledala sve što vrijedi a sad ste mi otkrile dvije koje su vjerojatno super. Mislim stavimo linkove s opisom i koju recenziju, vidim da se često traži [:poljubac]
2014 11 25
Hart of dixie - pogledala svih 66 epizoda!! Prva liga!!
2014 11 25
1 2 Sljedeći