Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Lava cakes !! Njam njam :D

Drage moje krpičarke, jeste pravile kada lava cakes ? Ja sam ga nekidan vidjela na tw-u i odlucila napraviti,, E sad ,jel ima koja od vas provjereni recept? [:smijesi] [:smijesi] izgledalo je stvarno mljac mljac [:smije] [:smijesi] [:zaljubljen]
2014 12 21
mene to isto zanima [:jezik] ja sad isprobavam muffine,kupila kalup i sad sam luda [:kesi] pravila sam čokoladne muffine,od jabuka i cimeta,pizza muffine i tak,a lava mi je na spisku
2014 12 21
Ja idem kod sisterke uvijek...ne pečem često kolače...Nisam baš uvijek za slatko... ALI njeni lava cakes su jedini kolači koje besramno jedem...znam samo da ona ručno pjenjačom miješa sastojke i djelomično ih otapa u mikrovalnoj...recept je skinut i prevednen sa nekakve američke ili engleske stranice za čoko kolače... Koristi one kalupe silikonske za muffine....
2014 12 21
Naravno da nemam kad uvijek idem njoj u goste (čak ih i doma nosim hahahhaha....nikad smjesu već sve na gotovo)....šiknula sam joj mail pa čekam da odgovori...kad se probudi...
2014 12 21
Maslac, čokolada, cukar....a što još i koliko nema pojma...uvijek sam bila u funkciji promatrača i degustatora...
2014 12 21
Ja Vam garantiram da se sa ovim nečete razočarati. Simfonija okusa! Stvarno su mrak! Samo je bitno da ih ne držite ni minutu duže da bi Vam iznutra ostali sočni! [:jezik]
2014 12 21
onda idemo isprobati recept od ingee [:smije] [:smije] javimo rezultatee [:hihot]
2014 12 21