Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Automobili, motocikli, bicikli /

Vozačka dozvola

Drage krpičarke i krpičari, imam jedan problem. Položila sam vozački još prije 5 godina i kako nisam imala od onda auto, nisam vozila, pa tako ni produžavala vozačku. Sad sam saznala od frenda da nakon određenog roka ne mogu više produžiti vozačku, nego da ću morati ponovno polagati vozački kad mi bude trebalo??? Nisam baš ljubitelj vožnje i jedva sam se i toga riješila, ali me šokira činjenica da ako mi uskoro zatreba da ću morati opet kroz sve to prolaziti, od ispita, do pregleda, do slikanja, a o financijama da i ne govorim??? Ima li netko s tim iskustva? Pliz, pomagajte ako znate... [:sokiran]
2014 12 22
prijatelj vam prica gluposti, uz novi ljecnicki i staru vozacku produzavate.. ( Ako vam je ljecnicki uredan )
2014 12 22
prijatelj te plasi. prvo izdavanje vozacke ti vrijedi 10 godina i onda ides na ljecnicki i produze ti ju opet.
2014 12 22
nažalost, istekla mi je, i to još prošle godine, sad sam provjerila. [:tuzan] ne znam uopće šta da radim, jer nisam pri parama za sada kroz sve to prolaziti... [:ljut]
2014 12 22
imala sam na kratki rok zbog vida.
2014 12 22
morat ćeš ići ponovo na kompletan liječnički pregled, to ti je oko 450 kn koliko ja znam....Tako je i meni istekla prije par godina, nisam je produžila a imala sam ograničenje samo zbog vida....ali tu uzimaju pare pa sam morala cijeli pregled ponovo obavit...
2014 12 22
ma samo lječnički,slike... možda oko 500 kn
2014 12 22
Hvala vam cure na odgovoru. [:poljubac] Sad mi je lakše, već sam vidjela kako prolazim opet kroz noćnu moru sa slušanjem svih tih sati, polaganjem, nerviranjem... [:ljut]
2015 01 07
ma ne brini! ja sam položila davne 2008. a vozim tek od lane [:smije] i idem ko zvrk [:smije] samo se opusti [:zaljubljen] bit će sve ok! i cure su u pravu, ma kakvo ponovno polaganje! kad jednom položiš, to ti je to [:hihot] [:hihot]
2015 01 12