Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

PREVARA ILI...????

Kupila sam tenisice od MIME36 i ona mi ih je navodno poslala još prošlu subotu, znači prije 8 dana...rekla mi je poslati kod da mogu pratiti di je paket i nakon toga je blokirana. Pa me zanina dali me prevarila ili je blokirana iz nekog drugog razloga ili pak nešto treće.??? Dali je još netko imao iskustva s njom???? [:place] [:place] [:place]
2015 01 25
Paket bi ti vec stigao kako god da ga je slala,za 8 dana bi i u Zimbabve stigle tenisice. Ona je iako je blokirana mogla naci nacin da se ponovno prikljuci krpicama i javi ti se. Sretno draga,ali ne mirise mi na dobro. [:pospan]
2015 01 25
Ako je blokirana,onda je sigurno još nekoga prevarila..i kakve povratne je imala? Ne odustaj od svog novca, potraži ju po podacima koje ti je dala...
2015 01 25
probala sam ju naći ali nema ju nigdi. jedino da odem u banku pa da tražim di je i što je al nevirujem da bi mi dali tu informaciju. ja sam jedanput čekala paket preporučeno poslan iz zagreba i došao mi je za 13 radnih dana...tek toliko o brzini isporuke. a ova je navodno u bakru. povratnih je imala 10ak i sve su bile 100% poz.
2015 01 25
Čim sam vidjela taj profil znala sam da je prevarantica u pitanju i evo opet je netko nasjeo [:vrti] Nitko ne prodaje nike air max original za 170 kn...
2015 01 25
možda da probam poslati poruku administratorima pa da ih pitam zašto su je blokirali..??
2015 01 25
Nikad nisam imala takav problem sa toliko dugim cekanjem poste,tako da ocito je sve moguce kad vidim tudja iskustva... [:vrti] Ako poznas nekoga tko radi u banci zamoli ga uslugu,ja sam jednom tako dosla do cure koja me prevarila.
2015 01 25
više nije ništa garancija očito..
2015 01 25
10 povratnih? ja kad otvorim njen profil vidim samo jednu povratnu?
2015 01 25
cisto sumnjam nazalost, prevarena si. ima jedan artikl a u njegovom opisu pise prvo uplata pa tek onda slanje jer je suradjivala sa vrlo neugodnim korisnicama a ima samo jednu povratnu i to od korisnice koja ne postoji.
2015 01 25
to je vjerojatno sama sebi dala sa drugog profila [:ljut]
2015 01 25
Original Nike i još k tome za 170 kn?? Očito da joj je hitno trebalo tih 170 kn, i još što piše da je imala iskustva sa bezobraznim ljudima???? [:sokiran] [:sokiran] Pa šta je onda ona??? Kolinda Grabar Kitarović??? [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2015 01 25
auuuu ovo je sigurno zajeb [:vrti] jedna povratna od korisnice koja sada ne postoji i to tako napuhana i lazna [:tuzan] tko kupuje u vrijednosti 400 kn od korisnice koja nema ni jedne povratne [:sokiran] tko bi u to uopce povjerovao???...zao mi je [:znoji]
2015 01 25
problem je sto novi ljudi ovdje ne znaju ni procitati povratne, ne znaju ni napisati povratne, niti znaju gdje se to nalazi. ja sam tek nakon 3 povratne koje sam dobila skontala nesto pokraj slike profila na sto mogu kliknuti i sama to slucajno otkrila. inace svima koji su novi i koji mi se jave odmah napisem kako te stvari funkcioniraju. najvise novi naje.. u toj prici...
2015 01 25
to su bačene pare nažalost :( jedna povratna i to lažna.
2015 01 25
1 2 3 4 Sljedeći