Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Bfashion iskustvo

Pozdrav cure, mene zanima jel koja od vas naručivala s Bfashion stranice i iskustva? Hvala :)
2015 01 25
Dobro iskustvo. Samo što čekaš 10 dana da dođe proizvod. Ali sve isto kao i sa slike...
2015 01 25
također pozitivno iskustvo, čak im se možeš javit na chat sa svojim upitima [:smijesi] meni je paket stigao nakon 5 dana.
2015 01 25
Super iskustvo, pošalju ti poruku na mobilni i obavjeste te kada će stići artikl. A artikl je kao sa slike.
2015 01 25
Isto kao i @malagogga [:smijesi]
2015 01 25
Bas super cure evo i meni odmah lakse, narucila jucer za preuzimanje pouzecem,a tamo pise da u tom slucaju ne vracaju novac!
2015 01 26
@brdosuza, kako nebi vracali? Nema veze kako placas. Nesto si krivo skuzila. Ne vracaju novac ako npr tebi stigne majica i nije ti dobra, ostecena je ili slicno i ti njima vratis tu majicu pouzecem i trazis od njih otkupninu za tu majicu (onoliko koliko si je platila). Kod povrata robe ne preuzimaju pouzecem nego im se mora na mail javit da zelis nesto vratit i onda kad zaprime posiljku na racun ti vrate novac. Ja sam tako shvatila.
2015 01 26
@AlmondBlossom nadam se da je ta informacija tocna,opet cu procitati nadam se i ja da sam krivo shvatila!Skuzila sam da ima nesto vezano za preko racuna,bas cu pogledati!
2015 01 26
[slika:595a0e26-6b10-4169-a781-a63af01f2ecc] To je napisano pod "povrat i reklamacija"
2015 01 26
Evo upravo i ja pogledala,u pravu si znaci ne mozes vratiti robu da ti oni plate pouzecem nego na bankovni racun!Hvala ti,a ja sam bas to jucer preletjela uopce nisam pozrno procitala!
2015 01 26
Nista [:smijesi] nisam ni ja bila sto posto sigurna [:smijesi]
2015 01 26
Oduševljena sam.Već sam tri puta naručivala,i oduševljena,baš kao sa slike.
2015 01 26
Ja sam cekala svoj paketic preko mjesec dana u vise navrata sam zvala njihovu sluzbu te bi mi oni rekli datum kada ce doci no nisu bili od rijeci. Kada su me nazvali nakon vise od mjesec dana da dolaze ja sam im rekla da sam kupila druge cipele, te da je rok isporuke 10 radnih dana i da ih mogu staviti u povrat. I tako je i bilo, nazalost [:ljut] No evo cekam novu narudzbu i nadam se da ce stici na vrijeme [:smijesi]
2015 01 26
Hvala vam curke [:kesi]
2015 01 28
Eto došle su mi štikle i imala sam sto vidjeti- peta iskrivljena. Bilo je nemoguce hodati u njima te sam ih reklamirala, oni su ih pokupili te nakon nekoliko dana vratili nazad. U kutiji je bio racun s popravka na čirilici no peta je i dalje kriva :(
2015 02 24
1 2 Sljedeći