Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

teen "elitice" po fejsu

Evo ne znam zasto sam otvorila ovu temu al maloprije malo visim po fejsu i na naslovnici i vidim necak mi lajka sliku od neke cure, udem onako u profil vidim cura ima 14,15 godina po 2000 lajkova na slikama objavama,milijun komentara,cure joj zavide,decki se zatreskali ko ludi. I mislim se kako i zbog cega ta djeca postaju neka fejs elita kako se zovu [:hihot] na temelju cega steknu takvu popularnost? ajd jos mi je i jasno za ove koje se skinu polugole pa napaljeni deckici i ostali patnici podijele izmedu sebe sliku maloljetnice pa se cura "PROSLAVI": Ali ove klinke sta sa selfijima postignu tu popularnost? Pisem gluposti,al ovo sam morala podijelit s nekim. Svijet je otisa u ku*ac [:hihot] [:frustriran]
2015 01 26
Skinu se gole,malo naprče, stave public i eto 2000 lajka od toga 90 % napaljenih pedofilčina starih [:hihot] [:frustriran]
2015 01 26
ne kuzim
2015 01 26
LJudi sada zive na instagramu i fb-u,je tako je,jako mala nekolicina nije takva.Najkrvavije su mi one sto imaju po 3 000 lajkova,iliti 500,svi im zivi mogu kom. naravno one nikome ne odg. (malo sutra slusaj sada ovo),i napises im ajde mar u pm kada moram reci,odvratna si ,i ondmah u roku 30 sec. obrisan kom.,znaci Mauricio,Fabrizio iz Španjolske ,Argentine itd. ako mi napise : muy preciosaaa,guapaa ili sta ja znam(ne znma te jezike),fer je,neka stoji neka svi vide,ali cim ti netko nesto drugo napise odmah brisi kom,zapravo ja mislim da njim cm netko nesto kom. odma im se oglasi onaj alarm ,znate onu sirenu za uzbunu, kako zvuci brutalno,e tkao i njim da odmah pohrle da vide komentar.Ja nemam nista protiv golotinje,ali danas to svatko radi,ljudi sve komercijaliziraju,pa i umjetnost danas svatko citira pjesnike a nema pojma sta je tko napisao ili u kom je razdoblju djelovao,mislim zalosno,ok budi kao i ostali.I da nisu to samo teen kao sto rekoh,vec i ove stzarije koke,bogati pa i to oce da se malo proslavi,mislim zalosno,realno kazem,i ja preko ljeta hodam polunaga,suncam se gola,ali ovo je vise ono utripavanje,biti u điru,ako svi imaju odjednom ogromne sise,noramalno da hoces i ti,a to sto si do prije 2. godine imala daskice to neee nema veze.daj malo estetike realnosti.
2015 01 26
o isusa ti sta moras biti neki frekin' Kolumbo da bi to skuzio zasto zasto,pa ljudi dragi,djeca u tim godinama a bogami i ovi od 19,20 pa do 28,29 ita bagra ista maloumnost,pogotovo kada je u pitanju fb,pa to je sada natjecanje tko ce imati vise pratitelja,skidanje opce poznata stvar,gle nisam ni ja neka Terezija ,ali ja ne koristim fb,sliku objavila prije 2 god.jednostavno me to ne zanima,ali ali to su ljudi koji zele da drugi ljudi znaju za nih,zato i stavljaaju kako dreamcloset kaze PUBLIC,jer a pobogu da ne zelis da te ljudi vide,da dnevno 'zaradis' 300 pratitelja ne bi ni stavljao na public,follow itd itd. za mene su to ljudi koji su glupi kao muska stvar,dakle ajde odi se lijepo ubiji mislim sta,kakav fb,daj živni malo,pa to vam je sve sada isto.
2015 01 26
Ajme svak ima svoje veselje, cure što ste se zapjenile [:hihot] [:smijesi]
2015 01 26
Vidjele žabe đe se konji kuju pa digle i one krak.
2015 01 26
ne znas ko vise vremena kome posvecuje, ove izazivanju il ove druge stalkanju i nerviranju [:smije]
2015 01 26
Koliko tek života nemaju oni koji ih prate [:sokiran]
2015 01 26
[:smije]
2015 01 26
Al Ornela naša pokretačica teme je rekla da kuži zašto ove razgoličene dobiju lajkove, ali nije jasno od kud masu lajkova za neke obične selfije....Evo daleko sam od teen, ali meni se čini na tom fejsu se automatski podrazumijeva ako si nekom frend moraš lajkat svaku sliku [:hihot]
2015 01 26
[:pospan]
2015 01 26
ove klinke sta sa selfijima postignu tu popularnost? kako to tumačimo zapravo?
2015 01 26
milagrace@ da da skuzih,sad sam se vratila na tekst. [:hihot] [:hihot]
2015 01 26
meni je taj fb totalno sr..nje i nisam ga nikad imala, niti želim..kad vidim i čujem za šta sve služi..stvarno nemam volje za tim.. dovoljne mi MK.. [:zaljubljen]
2015 01 26
1 2 Sljedeći