Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Citrofit kapi za imunitet

Pozdrav djevojke,imam pitanjce.. Pije li itko od vas Citrofit kapi, i kako to djeluje? Navodno je odličan za imunitet,al jako je skup pa mi se ne baca novac. Hvala
2015 01 27
ja imam koristila sam par puta,nisam primjetila neku raziku,no treba ga duže koristiti da bi se vidjeli rezultati ko I sve,sam ne vjeruj onome kaj piše na njihovoj stranici da si ozdravljen nakon jednog korištenja,koliko sam ja pročitala dosta ga pljuju po forumima,e sad možda ti netko može preporučiti kaj bolje
2015 01 27
ESI propolis sa ehinaceom,tal.firma 8 odlicne stvari i mozes birati tabkete,kapi,sirup....a relativno prihvatljiva cijena oko 45 kn za 50ml sto dugo traje jer ne uzimas cijrlo vrijeme a odlicno dignu imunitet i brze se ozdravlja [:smijesi]
2015 01 27
odličan je,ne trebaju antibiotici ...jedan od najboljih proizvoda koje koristim,samo si kupi prazne kapsule,jer je jako gorak,njih napuniš i piješ bez problema ;)
2015 01 27
hvala puno Majo.. nitko nema baš pohvale za kapi pa neću riskirati. Najbolje prehranom nadoknaditi vitamine,sve ostalo je upitno.
2015 01 27
[:smijesi] monika slažem se s tobom,bolje med,limun(ljute papričice ako voliš puuuuno više vitamin C nego citrusi),propolis ja čim me boli grlo odmah propolis(najbolje domaći s placa od nekog pčelara),ovi iz apoteke su vjerojatno dobri ali su industrijski,zeleni čaj,đumbir(svježi najbolje) dulje treba,ali je zdravije.
2015 01 27
Imam ja ako nekoga zanima,korišten samo par puta,jer ga ne smijem piti u trudnoći,dam ga povoljno,inbox.
2015 01 27
Citrofit pojacam kad je zima uz svijeze cijedjeni sok sa medom svaki dan uz zdravu prehranu i kuc kuc za sada smo svi zdravi
2015 01 27
Koristim Citrofit periodično kad se pojavi problem, najviše zimi, do sad me spasio u mnogim situacijama (imunitet, candida albicans, upala grla, sinusi, viroze...). Uglavnom ja sam prezadovoljna i svakom bi preporučila [:smijesi]
2015 01 27
I da, skroz sam se navikla na gorak okus i pijem samo s vodom, sad je još i dobro s obzirom na gorčinu od prije nekoliko godina kako je bilo gorko...
2015 01 27
Ja ga stavim u sok koji napravim od narance,limuna,jabuke i mrkve i ne osjeti se.
2015 01 27
Čitala sam negdje da se s mlijekom isto ne osjeti, ali ja sam se navikla, a kako inače najviše pijem vodu, nemam potrebu miješati. Jedino malenoj kapnem u čaj s puno meda.
2015 01 27
ja ga pijem, i sad je prva godina da nisam pokupila neku virozu ili nesto, je da je uzasan za piti, ali daje iznimnu energiju, i nisam pospana :) a da ne pričam da sam se uz njegovo korištenje rijesila i upala s kojima sam se mučila dugo vrmena, je da je skup ali se isplati [:smijesi]
2015 01 28
I ja ga pijem i super mi je za imunitet ili ako se malo osjećam bolesno uzmem i nema problema. Stavim ga u sok i nije gorak. [:smijesi]
2015 01 28
Dobar je, samo ja ne uzimam dnevno 3x30kapi vec 1x po 12 kapi. Previse je to
2015 01 28