Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Preporuka za macov ruz

Velika sam obozavateljica macovih ruzeva, no nikad se nisam odvazila probati neku nude nijansu, vec uvijek neki rozi i crveni tonovi [:hihot] Imam svjetle oci i svjetlu kosu. Koji je vas omiljeni macov nude ruz, da nije preblijed, a opet da se istice? [:zaljubljen]
2015 01 27
Idi probaj u ducanu i nadji svoj omiljeni..koga briga za druge pa ti ces ga nosit i bitno je kak tebi stoji
2015 01 27
dobro ti kaže cipelica! danas sam baš bila u MAC dučanu,imaju silu prodavačica a ima i vizažistica koje lijepo pitaš da ti nešto preporuče po tonu kože,kose itd!
2015 01 27
Ma uzdaj se u se i u vlastite oci. Krpe su vec preplavljene ruzevima i puderima u krivim nijansama. Prodavacice dale krivi, citiram [:smije] .. netko ce ti u nebesa dizat mat ruzeve a mozda ti stoje ko saka u oko..boja milijardu..jedna ce ti sigurno zapet vise od ostalih
2015 01 28
creme d'nude je meni najomiljeniji nude!
2015 01 28
To s hrpom predosadnih prodavacica posebno volim. Pa ko da cu im pokrast pol ducana....a razumijem se u materiju ďuplo bolje nego one... idi pa probaj ruzeve.
2015 01 28
Znači, puno je prodavačica unutra? O, ne.................
2015 01 28
Cure,jel znate vi za " Back to MAC" program?
2015 01 28
Bila sam jucer u mac ducanu. Odlični su im ruževi. Nemamo ti mi šta rec jer ces ga ti nosit a ne mi dobro je rekla cipelica [:zaljubljen] Imaš tamo puno cura kaj rade pa se s njima malo posavjetujj [:kesi] [:kesi]
2015 01 28
A imate pravo da [:smijesi] Kakav je to back to mac program?
2015 01 28
Back2mac - trebaš skupit 6 potrošenih ambalaža MAC proizvoda, odneseš to u dućan i dobiješ ruž na poklon. Al pazite, tu se ne ubrajaju kutijice nego samo ambalaža potrošenog ruža, rumenila, pudera itd.
2015 01 28
Znaci bas papirnata ambalaza, a ne tipa kutijica od pudera? Bas dobro, iako su moje sve u smecu eh da sam znala [:place] [:hihot]
2015 01 28