Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ludilo ili nešto slično??

Javila mi se cura za zamijenu... Ja pristanem ali moja stvar vrijedi 250 kuna a njezina 100 kuna al dogovor je dogovor! Subotom sam joj poslala paket a ona odgovora kako nije stigla ona če u ponedjeljak. Poslala mi je svoj paket a moj preuzela. Poslije je moju robu ismijavala tvrdeći kako je to neki jeftini škart i kako želi da joj vratim njenu robicu. Ajd ja čim je došao njen paket na tisak, nisam ga ni otvarala nego sam ga preuzela i odmah stavila u veču kutiju i odmah joj vratila. Njoj je paket došao a moja robica meni poslije deset dana još nije!!! Točno mi dođe da joj od muke odem kuči i pitam tko je tu lud?? [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] Prvo ne pošalješ kad smo se dogovorile, ismijavaš me dok ja tvoj paket nisam ni otvorila a povrh svega nije zadovoljna što nam ni cijene u zamijeni nisu bile ni blizu [:frustriran] Zbog takvih osoba poludim i dođe mi da samo kupujem ovdje [:znoji]
2015 01 29
Nisi joj trebala mozda vratit odmah. Ovdje ima svega nazalost,i ja sam zaradila negativnu zbog takve koze. Posaljes odlicnu stvar,a onda te popljuju da kakva je to krpa..a kod nje stavri glava boli..
2015 01 29
Jako bezobrazno!
2015 01 29
Čuj, ako nam ne linkneš profile cure, zalud si temu otvarala
2015 01 29
nisi trebala slati, trebala si prvo cekat svoje , da ona tebi vrati a ne ti njeno, sad je moraš pritisnut da ti vrati , tvoju robu.
2015 01 29
Mislim strašno, trčim na tisak pošalji, trčim vrati, trči provjeri [:ljut]
2015 01 29
Uzas! Bas zbog takvih stvari i ismijavanja ne radim povrat vise [:vrti] Kako Vedrana kaze, trci posalji, trci vrati [:znoji]
2015 01 29
Nije korektno. Točka
2015 01 29
Smijes i link na profil dat i ostale podatke. Nakon deset dana to se glatko tretira ko prevara.
2015 01 29
10 dana joj je dosta da to tvoje malo pronosi i vrati ti. naravno. [:vrti] [:pospan]
2015 01 29
Meni se cini da istih par ima svaka po saku nickova s kojima rade upravo ovo kaj se tebi dogodilo..jesu li balavice bez briga i pameti ili opcenito bijednice koje se ovako brukaju ko ce ga znat..
2015 01 29
Uh ova je blizu mene, točno me sramota [:ljut] [:vrti]
2015 01 29
Majko mila, čime se neke bave. Nemaju pardona!
2015 01 29
nije okej da... zavlacenje, lagano moze biti i prevara!
2015 01 29
Ma užas! Mislim i meni se desi koliko puta da kupim nešto što mi ne odgovara pa šaljem dalje ili slično, ali da sam svaki puta vračala curkama stvari mogla bih samo plačat poštarine i visit u pošti ili na tisku [:vrti]
2015 01 29
1 2 Sljedeći