Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Torta sa 3 vrste čokolade:)

Cure dali je koja radila tu tortu i kakva je? trazila sam recepte jel bi sutra napravila dragom al nebi sa maskarponeom pa sam nasla da u kremu ide 50g maslaca 300cokolade i 300 vrhnja za slag a ima i sa zelatinom pa sad nez sta je bolje? cini mi se to slicno kao i kolacu/torti cudo od cokolade pa sam mislila probati tako al dodati jos kreme sa mlijecnom i bijelom? Ima koja misljenje da da il iskustvo? :)) [slika:f29b3f77-2638-44cd-b967-68a057ae680d]
2015 01 29
Ja sam radila frendici 300g crne + 300g mlječne + 300g bijele...ja obožavam čokoladu kao i ona, al fakat sam skoro pala na guzicu od nje...preslatka mi je bila [:sokiran]
2015 01 29
Daa preslatka je?? :/ ja jos mislila nalo secera dodati hahah. a jel bila fina? I sta je jos islo u kremu osim cokolade? :)
2015 01 29
Ja sam radila po receptu s maskarponeom, i stavim 200 g mlijecne, 200g bijele i 200 crne s tim da kupim one najfetinije ccokolade u lidlu, i bude savrsena, ne bude predlatka.
2015 01 29
Ja sam radila sa vrhnjem za šlag i super mi je ispala'nije išla nikakva želatina [:znoji]
2015 01 29
ProudMary problem je sto mojo bas ne vole te kolace/torte s kremom od pudinga [:vrti] Bubba problem je sto nisam nikada probala taj maskarpone pa nebi htjela riskirati jel nezz oce mi biti dobar posto mrzim kolace sa sirevima hhh pa nez kakav je okus [:sramezljiv] mkruezi sta je sve islo dali se sjecas?? I dali se trebalo hladiti svaka posebno krema 1h? To sam negdje citala
2015 01 29
Ja isto s mascarponeom i ne bude slatka. Ali mi je to koma raditi jer je, barem meni, dugotrajno za radit i milijun zdjela umažem.
2015 01 29
mascarpone jediiiivan, a okus mu je vrlo nježan i delikatan, nenametljiv - bitniji je kao savršeno glatka, fina, mazna i svježa baza....
2015 01 29
mmmmmmmm [:smije] Skinula sam par recepata , jedva čekam isprobat [:smije]
2015 01 29
Proudmary mislim da cu napraviti ovu sta kazes da je preslatkaa ja se nadam da nije toliko jel mi volimo slatko pa necemo rezati velike komade hehe. Hvalaa [:zaljubljen] i da jos da pitam, danas da skuham te kreme i onda ostavim do sutra ujutro u frizder u onda ih miksam? Jesam dobro shvatila. A biskvit mogu sutra ispeci?? [:kesi]
2015 01 29
torta je odlična, ja sam radila sa mascarponeom jer slatko vrhnje ne volim i suuuuuuper je!!!
2015 01 29
Ujoj da mi je sad komad te torte [:hihot]
2015 01 29
nemam recept, ali mama ju zna često za rođendane radit i torta je savršena <3
2015 01 29
uuuu odličnooo izgledaa, odmah sam gladna [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 01 29
Ako nečeš probati, ni kad nečeš znati [:hihot] U ovom mom receptu piše da je najbolje da kreme budu u frižideru kroz noć [:smijesi] Možeš...ja neke recepte radim "nopako" jer nekad tako brže ide [:hihot] mada ja nikad nisam hladila kreme koz noć [:smije] Kad smo več kod kolača...ima koja dobar recept za princes krafne??
2015 01 29
1 2