Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Upala sinusa :(

Molim vas, znate li kako malo ublaziti bol jer mi je uzasno :( Dobila sam danas antibiotike i neke kapi za oci, no bol mi je uzasna, cijela lijeva strana lica me nenormalno boli, ne mogu ni razmisljat o spavanju, oko non stop suzi i to jako, glavobolja strasna, nos zacepljen..nisam nikad imala ovakvu upalu, ali nisam znala da bol moze biti ovolika [:place] placem od boli [:place] Sto ste vi koristile za ublazavanje boli osim lijekova od doktora?
2015 01 29
Meni pomaze aqua maris strong za inhaliranje. I popi ibrufen protiv bolova :)
2015 01 30
probaj se inhalirati (čaj od mente i propolis) i stavljaj tople obloge (peglom prepeglaj ručnik ili na radijatoru ugrij) i stavljaj na glavu...
2015 01 30
meni je pomagalo grijanje lica termoforom i parenje nad kamilicom [:smijesi]
2015 01 30
inhaliranje bosiljkom(preliješ sušeni bosiljak),meni pomaže,steinmar otopina za nos,,koristila sam tafen(na recept) no nije mi nekaj pomogao ima I nasonex isto na recept,on je ok....
2015 01 30
ima mileru krema od propolisa kaj se u nus stavi ,odlično pročisti sinuse,a u ljekarni nisita,tusol kapi za inhalaciju su isto dobre,čajevac isto ok,,,ja probala milijun stvari .... [:place] [:smije]
2015 01 30
Da ispeglaj neku gazu meku pelenu ili kako su rekle cure na radijatoru.Utopli se i ti ušuškaj nek ti bude toplo i ugrijano.Možda koji Lupocet za bolove.Moja mama ima taj probl.Zna staviti toplu traku od mekog flisa da je grije po sinusima i ima meku flis kapu kad je boli čak i kad spava.Vani obavezno kapu navuci preko čela pokrij dobro sinuse da ti ovaj hladan zrak ne udara u njih.Sretno
2015 01 30
ja prepečem krupnu morsku sol na suhoj tavici, stavim u pamučnu vrećicu, legnem na leđa i držim to na svim bolnim područjima. najprije podstavim neki ručnik do kože jer je to jako vruće, kako se hladi tako maknem ručnik i držim samo vrećicu. kad postane mlako ponovim još jednom. to je jako ugodno i sol upije u sebe vlagu, postane nakon dva grijanja siva. bacim je i stavim novu sol. nekako onda i krene sluz i sve to van kroz nos. samo nikako ne pretjerivati sa ispuhivanjem nosa.
2015 01 30
meni pomogne inhalacija kaduljom i kamilicom, termofor na čelo, vunena kapa nakon svega koja mi drži toplinu,po hladnoći nigdi bez kape do obrva, može i ispiranje nosa fiziološkom otopinom ..neki kažu izgratat hren na vruću ploču i udisat, ali isto kažu da ti i oči ispadnu zato ih prekrijte - to nisam doduše probala .. [:boji]
2015 01 30
clarissa ovo je dobro što si napisala to ćemo i mi isprobati
2015 01 30
Hvalaa puno na savjetima [:poljubac]
2015 01 30
Koliko fiziološke treba staviti i koliko često ispirati i kako?Ako netko zna?
2015 01 30
clarissa i to sa soli je super - pomaže !
2015 01 30
fiziološku u malu špricu , pa u svaku nosnicu ,zabaciti glavu na par sekundi,a onda pustiti da iscuri recimo bar 3x dnevno
2015 01 30
Hvala ti jer imamo u malim kapima a kupila sam i cjelu bocu u ljekarni.Uglavnom bitno mi je da znam da mala šprica nije previše a one male kapi mi ne izgledaju dovoljne.
2015 01 30
1 2