Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Magic beby web shop narucivanje

Je li koja mozda narucivala? Danas sam napravila narudzbu i odaberem placanje uplatnicom ili net bankarstvom,stize mi na mail potvrda narudzbe ali nigdje ne pise broj racuna za uplatiti niti poziv na broj. Slala sam im i mail i kontaktirala na fb,no nema odgovora. Na njihovoj stranici pise da nakon potvrde narudzbe salju broj racuna za uplatu no nista ne stize :( kopi past sa stranice: : 2. Opća uplatnica/virman/internet bankarstvo Nakon potvrđivanja narudžbe putem web shopa, korisnik dobiva na e-mail podatke za uplatu (predračun). Rok plaćanja je 3 dana. Proizvode šaljemo nakon što sredstva budu uplaćena na naš žiro račun. Plaćanje općom uplatnicom vrši se na žiro račun Podravske banke: Žiro račun : 2386002 - 1100528035 (poziv na broj odobrenja dobivate u ponudi) IBAN : HR 322386002 - 1100528035
2015 01 31
??,a ovo je tvoj IBAN
2015 01 31
Ne moj,nego njihov,to sam kopirala s njihove stranice. Pise da cu dobiti podatke za uplatu mailom sa pozivom na broj odobrenja. A nista mi ne stize,zato mi nije jasno :/
2015 01 31
možda ti je poziv na broj u ponudi/potvrdi/predračunu,to obično bude onaj Račun broj
2015 01 31
dobit ces vjerojatno u ponedjeljak - jer prvo trebaju skladiste provjeriti - zato ne salju automatski podatke
2015 01 31
Nema u potvrdi nista,samo moji podatci adresa i to,iznos narudzbe i to je to. Aha znaci samo trebam cekati :) Hvala
2015 01 31
da, jer potvrda narudjbe ide automatski, dok racun salju "rucno" nakon provjere stanja :)
2015 01 31
Hvala puno.malo sam se zabrinula jer sam narucila nesto sto je na akciji do nedjelje pa sad niti neznam hove li oopce biti na skladistu toga :(
2015 02 01