Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

sanjate li?

Cure sanjate li često?? Kak se poslije sna, odnosno ujutro osjećate? Jeste li umorne?Sjećate li se uvijek sna? Ja sanjam gotovo skoro svaku noć, uvijek se svega sijećam, imam osjećaj ko da sam odsanjala čitavu noć. Ko da i nisam spavala...ko da sam bila budna ponovo u snu. Ujutro se probudim užasno umorna i pospana. [:pospan] Trudim se ne sanjati, ali oni dolaze sami po sebi. Lijepo je to. Ali kad bi se bar probudila odmorna... eee to nikako.Eh kad bi imala Freuda kraj sebe, da se malo pozabavi ovim umom! [:smije] [:pospan] Ima jedna Đoletova, kaže: Tako i treba sanjati, u ograničenim količinama. Snovi su frka živa, što ih više imaš, više ti ih ostane neostvarenih. Evo ja imam duplikata u svojoj kolekciji. [:smijesi]
2015 01 31
Sanjam često baku ( pokojnu) i uvijek se sjetim sna ujutro,i uvijek idim kako umire u snu [:znoji] [:znoji]
2015 02 01
sanjam ne prečesto no uglavnom brzo zaboravim [:tuzan]
2015 02 01
kažu kako se snovi sanjani pred jutro ostvaruju,sanjala ja kako bude poplava kod mene u određeno vrijeme,bila je [:boji] ,sanjala ja isto tako kako sam dobila na lotu [:smijesi] ,išla brzo igrati ako ako se poplava ostvarila bu I ovo [:smije] ,yeah right moš mislit [:smije] [:vrti] [:hihot]
2015 02 01
dobro je sanjati povremeno, ali baš svaki dan......to me malo zabrinjava.... [:boji]
2015 02 01
ja mislim da ću noćas sanjati "svoje" ruže duginih boja [:smije] a sada bez šale.. sanjam dosta često, no ne sječam se uvijek što.. isto se ponekad probudim sva "strgana" kao da ni nisam spavala nego nešto radila cijelu noć.... [:znoji] [:pospan]
2015 02 01
možda imaš previse briga pa se teško opustiš pa ti to utječe na snove,negdje sam čitala kako sanjamo skoro svaku noć,smo se u većini slučajeva ne sijećamo snova
2015 02 01
uh ja svasta sanjam..vecinom toliko komplicirane i cudne snove da nakon sto se probudim ostanem jos pola sata u šoku haha..mislim da bi tumači snova vrlo brzo odustali od mog slucaja :D [:smije] [:kesi]
2015 02 01
hoću reći svaku noć [:hihot] [:hihot] .... tak sam i ja sanjala sebe, da radim u bjeloj kuti ... kosa u repu, i uvjek sam si u snu bila okrenuta leđima, nikad si lice nisam vidla... i da, to se i desilo, san ostvaren i to u detalje. Opet sam nedavno sanjala da su primili neke moje poznanike na jedan posao, i to sve osim mene. Nakon nekolko tjedana sam ja dobila poziv za taj posao, i to jedina ...ali je propao ubrzo [:hihot] [:hihot] strašno! Več se bojim! [:frustriran]
2015 02 01
Ja sam prije dva dana u jutro sanjala da sam si kupila kistove za sminkat se i bila sam tako sretna :) No to mi se nece ostvarit jer vec imam kistove i ne planiram kupiti nove [:hihot]
2015 02 01
kraljice I ja sam znala često sanjati pokojnu baku,a bila sam dosta vezana uz nju,samo kaj sam ja sanjala da je ona živa I da nije umrla,inda se probudim I nisam više sigurna [:znoji] [:tuzan]
2015 02 01
LeaMary vjeruj mi i mene, smjestili bi me u ustanovu na promatranje [:smije]
2015 02 01
samo nemoj čitati sanjaricu I ta tumčenja snova,pogotovo ako imaš bujnu maštu(like me) [:hihot]
2015 02 01
Miss i ja svakodnevno-noćno sanjam [:vrti] Većinom nešto bzv, neki dan sam djeda-nonota sanjala, da mi kaže: princezo moja, i ja ga pitala dal me on čuje kad mu ja pričam, a on da ne.. Probudila sam se uplakana, i takva sam bila cijeli dan [:place]
2015 02 01
Ja nekad sanjam pokojnog djeda, i uvjek smo si dobri u snu, uvjek je tak sve savršeno. Jednom sam sanjala da je u snu dva puta umro. Prestrašno. I uvjek mi u snu kaže, neboj se malecki ( tak me je zval) [:place] nemoj plakati! I mislim da me čuva! A opet s druge strane, skoro svaku noć sanjam jednu osobu, s kojom sam recimo bila u odnosu veećem od prijateljstva, a manjem za neku vezu ( jer sam imala dečka tad ) i proganja me cjelu noć. Uvjek ga sanjam na tim mjestima gdi smo bili, i gdi smo radili i provodili vrijeme. Sanjam ga čak ( on ima sad i curu ) kak bježi od nje i meni daje neki kurac do znanja, ali ja neču to, i san mi je uf uf!! [:boji]
2015 02 01
1 2